Районна избирателна комисия Разград
РЕШЕНИЕ
№ 43-ЕП
Разград, 25.04.2019
ОТНОСНО: Назначаване на Секционни избирателни комисии в oбщина Кубрат и утвърждаване списъка на резервните членове
На основание чл. 72 ал. 1 т.1 и т. 4, чл. 89 ал.1, чл.91 ал.11 от ИК и Предложение Вх. № 37/ 25.04.2019г. от кмета на община Кубрат, РИК - Разград:
Р Е Ш И
Секция 181600001 - Беловец - ул. "Искър" № 2 – читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Любка Йорданова Костова |
|
Председател |
Средно |
Декоратор |
ГЕРБ |
|
2 |
Янка Христова Георгиева |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
3 |
Фатме Хасанова Чакърова |
|
Секретар |
Висше |
|
ДПС |
|
4 |
Даниел Стефанов Калчев |
|
Член 1 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Момчил Николов Йорданов |
|
Член 2 |
Основно |
|
БСП |
|
6 |
Ивелина Венелинова Маринова |
|
Член 3 |
Средно |
Шивачка |
ГЕРБ |
|
7 |
Мая Денчева Иванова |
|
Член 4 |
Средно спец. |
Готварство |
ОП |
|
8 |
Шази Хюсеин Илияз |
|
Член 5 |
Средно спец. |
|
ВОЛЯ |
|
9 |
Звезделина Димитрова Маринова |
|
Член 6 |
Висше |
Икономика |
БСП |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600002 - Беловец - ул. "В. Левски" № 31 - ОУ „В. Левски“ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Фатме Кязъм Мехмедова |
|
Председател |
Висше |
|
ДПС |
|
2 |
Светлана Русева Стоянова |
|
Зам.-председател |
Висше |
Икономика |
БСП |
|
3 |
Юлия Василева Калчева |
|
Секретар |
Висше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
4 |
Христо Иванов Пенчев |
|
Член 1 |
Основно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Татяна Миланова Йорданова |
|
Член 2 |
Основно |
|
БСП |
|
6 |
Марийка Иванова Петкова |
|
Член 3 |
Средно |
Зем. производител |
ГЕРБ |
|
7 |
Павел Павлинов Димитров |
|
Член 4 |
Средно |
|
ОП |
|
8 |
Бейти Еминов Османов |
|
Член 5 |
Средно |
|
РБ |
|
9 |
Марийка Паскова Методиева |
|
Член 6 |
Висше |
|
ВОЛЯ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600003 - Бисерци - ул. "Бисер" № 62 - ОУ „ Н. Й. Вапцаров“ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Диляна Георгиева Ангелова |
|
Председател |
Средно |
Слаботоков техник |
ГЕРБ |
|
2 |
Величка Маринова Георгиева |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
3 |
Алиш Мюстеханов Арифов |
|
Секретар |
Средно |
|
ДПС |
|
4 |
Сергей Божиков Костов |
|
Член 1 |
Средно |
Ел. техник |
ГЕРБ |
|
5 |
Димитър Иванов Димитров |
|
Член 2 |
Средно |
Общообразов. |
БСП |
|
6 |
Мария Христова Петкова |
|
Член 3 |
Висше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
7 |
Евгени Пейчев Петров |
|
Член 4 |
Висше |
|
ОП |
|
8 |
Шенгюл Ахмедова Юмерова |
|
Член 5 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
9 |
Виолета Станчева Иванова |
|
Член 6 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600004 - Бисерци - ул. "Бисер" № 25 – читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Мейхат Махмудова Адилова |
|
Председател |
Средно |
|
ДПС |
|
2 |
Вярка Борисова Костова |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
3 |
Добринка Великова Добрева |
|
Секретар |
Висше |
Специална педагогика |
ГЕРБ |
|
4 |
Себахатин Алиев Сюлейманов |
|
Член 1 |
Средно спец. |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Атанас Георгиев Георгиев |
|
Член 2 |
Средно проф. |
Автотранспорт |
БСП |
|
6 |
Димитрица Тончева Друмева |
|
Член 3 |
Средно спец. |
|
ОП |
|
7 |
Садифе Апти Курт |
|
Член 4 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600005 - Божурово - ул. "В. Левски" № 32 – читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Мария Радева Йорданова |
|
Председател |
Средно |
|
ОП |
|
2 |
Благовест Георгиев Митев |
|
Зам.-председател |
Средно проф. |
Растениевъд |
БСП |
|
3 |
Мариана Ангелова Тодорова |
|
Секретар |
Средно |
Счетоводство |
ГЕРБ |
|
4 |
Марийка Христова Солакова |
|
Член 1 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Иваничка Станчева Ангелова |
|
Член 2 |
Полувисше |
Медицина |
БСП |
|
6 |
Зейнеб Кямил Мюрселова |
|
Член 3 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
7 |
Зюлкяр Зюлкюфов Салиев |
|
Член 4 |
Основно |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600006 - Горичево - ул. "Лудогорие" № 40 - читалище откъм ул. „Панайот Хитов“ |
|
|
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Любка Петрова Мишева |
|
Председател |
Висше |
Педагог |
ГЕРБ |
|
2 |
Гюлвер Исмет Ариф |
|
Зам.-председател |
Средно |
|
ДПС |
|
3 |
Нина Константинова Костадинова |
|
Секретар |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
4 |
Йорданка Маринова Василева |
|
Член 1 |
Средно |
Тъкачка |
ГЕРБ |
|
5 |
Надежда Иванова Йорданова |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
6 |
Найден Илиев Маринов |
|
Член 3 |
Средно спец. |
Овощарство |
ОП |
|
7 |
Мехрибан Османова Хасанова |
|
Член 4 |
Средно спец. |
|
ВОЛЯ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600007 - Задруга - ул. "Христо Ботев" № 22 - читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Руска Георгиева Димитрова |
|
Председател |
Средно |
Икономист |
БСП |
|
2 |
Веселинка Иванова Ганева |
|
Зам.-председател |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
3 |
Севин Неждет Селиман |
|
Секретар |
Средно |
|
ДПС |
|
4 |
Иванка Русева Енчева |
|
Член 1 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Кяние Османова Кяшифова |
|
Член 2 |
Висше |
Маш. инженер |
БСП |
|
6 |
Сонир Мергюлов Хасанов |
|
Член 3 |
Средно спец. |
|
ОП |
|
7 |
Сурай Фикрет Сюлейман |
|
Член 4 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600008 - Звънарци - ул. „Кирил и Методий“ №13 - НЧ „Васил Левски 1932“ |
|
|
|
||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Виолета Георгиева Христозова |
|
Председател |
Средно |
Шивачка |
ГЕРБ |
|
2 |
Нефисе Джафер Наим |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
|
ДПС |
|
3 |
Пенка Донева Николова |
|
Секретар |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
4 |
Вероника Данчева Стоянова |
|
Член 1 |
Висше |
НУП |
ГЕРБ |
|
5 |
Костадинка Петрова Добрева |
|
Член 2 |
Средно |
Гимназия |
БСП |
|
6 |
Иван Генчев Иванов |
|
Член 3 |
Основно |
Шофьор |
ОП |
|
7 |
Сабри Мохарем Юсню |
|
Член 4 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600009 - Каменово - ул. "Трапезица" № 56 - читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Светла Христова Иванова |
|
Председател |
Средно |
Стенограф-машинопис |
БСП |
|
2 |
Иванка Йорданова Тодорова |
|
Зам.-председател |
Полувисше |
Мед. сестра |
ГЕРБ |
|
3 |
Христо Тодоров Христов |
|
Секретар |
Средно техн. |
|
ОП |
|
4 |
Вица Русева Павлова |
|
Член 1 |
Средно |
Керамика |
ГЕРБ |
|
5 |
Стоянка Дакова Иванова |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
6 |
Йордан Колев Йорданов |
|
Член 3 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
7 |
Таня Асенова Великова |
|
Член 4 |
Средно |
Технолог |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600010 - Кубрат - ул. "Лом" № 1 - ОУ „Хр. Смирненски“ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Росица Петрова Димитрова |
|
Председател |
Висше |
Математика |
ГЕРБ |
|
2 |
Тодорка Черникова Чукова |
|
Зам.-председател |
Средно |
Икономист |
ОП |
|
3 |
Пенка Борисова Йорданова |
|
Секретар |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
4 |
Валентина Николова Костова |
|
Член 1 |
Средно |
Шивачка |
ГЕРБ |
|
5 |
Гинка Петрова Панчева |
|
Член 2 |
Средно проф. |
Хореография |
БСП |
|
6 |
Цонка Иванова Йорданова |
|
Член 3 |
Полувисше |
|
ВОЛЯ |
|
7 |
Галина Володева Банкова |
|
Член 4 |
Средно |
Шивач |
ББЦ |
|
8 |
Катя Неделчева Пеева |
|
Член 5 |
Средно |
Технолог |
ГЕРБ |
|
9 |
Наргис Зюлкюф Рамадан |
|
Член 6 |
Средно |
Шивачка |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600011 - Кубрат - ул. "Лом" № 1 - ОУ „Хр. Смирненски“ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Снежана Николаева Москова |
|
Председател |
Висше |
Публична администрация |
ГЕРБ |
|
2 |
Петранка Кирова Монева |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
3 |
Елис Гюрселова Зайкърова |
|
Секретар |
Висше |
Д-р на ик. науки |
ДПС |
|
4 |
Стоянка Николова Няголова |
|
Член 1 |
Средно |
Гимназия |
ГЕРБ |
|
5 |
Диана Йорданова Янкова |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
6 |
Йорданка Иванова Христова |
|
Член 3 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
7 |
Катрин Николаева Николова |
|
Член 4 |
Средно спец. |
Туризъм и отдих |
ОП |
|
8 |
Данка Иванова Неделчева |
|
Член 5 |
Полувисше |
|
ВОЛЯ |
|
9 |
Надежда Жекова Мичева |
|
Член 6 |
Полувисше |
Медицина |
БСП |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600012 - Кубрат - ул. "Лом" № 1 - ОУ „Хр. Смирненски“ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Габриела Пламенова Тодорова |
|
Председател |
Висше |
МИО |
ОП |
|
2 |
Евгени Димитров Лазаров |
|
Зам.-председател |
Висше |
Биология и география |
ГЕРБ |
|
3 |
Росица Георгиева Стефанова |
|
Секретар |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
4 |
Колю Христов Попов |
|
Член 1 |
Средно |
Технолог |
ГЕРБ |
|
5 |
Иванка Георгиева Георгиева |
|
Член 2 |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
6 |
Росица Пенева Антонова |
|
Член 3 |
Средно спец. |
Дървообработване |
ГЕРБ |
|
7 |
Евшен Мехмедова Касимова |
|
Член 4 |
Средно спец. |
|
ВОЛЯ |
|
8 |
Теменужка Димитрова Антонова |
|
Член 5 |
Средно спец. |
Моделиер |
ББЦ |
|
9 |
Муаззез Шабанова Османова |
|
Член 6 |
Висше |
Педагог |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600013 - Кубрат - ул. "Цар Иван Асен II" № 9 - ПГ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Даниела Георгиева Колева |
|
Председател |
Полувисше |
Мед. фелдшер |
БСП |
|
2 |
Лилия Кръстева Йосифова |
|
Зам.-председател |
Висше |
|
ВОЛЯ |
|
3 |
Пенка Николова Банкова |
|
Секретар |
Средно |
Шивач |
ГЕРБ |
|
4 |
Димитричка Стоянова Неделчева |
|
Член 1 |
Средно |
Животновъд |
ГЕРБ |
|
5 |
Софка Илиева Николова |
|
Член 2 |
Средно |
Общообразов. |
БСП |
|
6 |
Йорданка Георгиева Кирилова |
|
Член 3 |
Висше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
7 |
Даниела Бончева Костадинова |
|
Член 4 |
Средно |
Електротехника |
ОП |
|
8 |
Цена Дончева Стефанова |
|
Член 5 |
Полувисше |
Медицинско |
БСП |
|
9 |
Кенан Алиев Сюлейманов |
|
Член 6 |
Висше |
Юрист |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600014 - Кубрат - ул. "Цар Иван Асен II" № 9 - ПГ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Поля Пенчева Григорова |
|
Председател |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
2 |
Недялка Росенова Кирилова |
|
Зам.-председател |
Висше |
Инженер |
ГЕРБ |
|
3 |
Милена Илиева Кацарска |
|
Секретар |
Полувисше |
Мед. сестра |
ОП |
|
4 |
Володя Георгиев Банков |
|
Член 1 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Стефко Йорданов Стефанов |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Лозаро-град. |
БСП |
|
6 |
Симеон Венелинов Василев |
|
Член 3 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
7 |
Раиме Бехчетова Шефкъева |
|
Член 4 |
Средно |
|
РБ |
|
8 |
Силвия Петрова Георгиева |
|
Член 5 |
Средно |
|
БСП |
|
9 |
Гюлсюм Алиева Адемова |
|
Член 6 |
Средно |
Строителство |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600015 - Кубрат - ПУИ "Петър Берон" - горен вход |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Валентина Атанасова Борисова |
|
Председател |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
2 |
Нина Младенова Тодорова |
|
Зам.-председател |
Висше |
Публ. администрация |
ОП |
|
3 |
Даниела Василева Накова |
|
Секретар |
Висше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
4 |
Стефана Стоянова Димитрова |
|
Член 1 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Пенка Петрова Йорданова |
|
Член 2 |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
6 |
Гинка Борисова Петкова |
|
Член 3 |
Средно |
Ел. техник |
ГЕРБ |
|
7 |
Хатидже Мехмедова Алиосманова |
|
Член 4 |
Основно |
|
ВОЛЯ |
|
8 |
Сашка Николова Владова |
|
Член 5 |
Средно |
Диспечер |
ГЕРБ |
|
9 |
Айше Хюсеин Сеид |
|
Член 6 |
Висше |
Мениджмънт |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600016 - Кубрат - СУ "Христо Ботев" - стара сграда - откъм ул. "Гагарин" |
|
|
|
||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
Телефон |
1 |
Биляна Димитрова Джипова |
|
Председател |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Анна Данева Гичева |
|
Зам.-председател |
Висше |
Стопанско управление |
ОП |
|
3 |
Иванка Георгиева Христова |
|
Секретар |
Средно проф. |
Икономика |
БСП |
|
4 |
Виолета Тодорова Георгиева |
|
Член 1 |
Висше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
5 |
Дяна Златева Димитрова |
|
Член 2 |
Висше |
Педагогическо |
БСП |
|
6 |
Радка Иванова Енева |
|
Член 3 |
Средно |
Шивачка |
ГЕРБ |
|
7 |
Ваня Димитрова Хараланова |
|
Член 4 |
Полувисше |
|
ВОЛЯ |
|
8 |
Севгин Шабан Рамис |
|
Член 5 |
Средно |
|
РБ |
|
9 |
Медиха Мехмедова Тюллер |
|
Член 6 |
Средно |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600017 - Кубрат - СУ "Христо Ботев" - нова сграда - актова зала |
|
|
|
||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
Телефон |
1 |
Анюшка Друмева Антонова |
|
Председател |
Средно |
Икономика |
БСП |
|
2 |
Зейнеб Салиева Кедик |
|
Зам.-председател |
Висше |
|
ВОЛЯ |
|
3 |
Петя Димитрова Атанасова |
|
Секретар |
Висше |
Мениджър икономист |
ГЕРБ |
|
4 |
Янка Георгиева Георгиева |
|
Член 1 |
Средно |
Технолог |
ГЕРБ |
|
5 |
Димитър Петров Сяров |
|
Член 2 |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
6 |
Марийка Николова Момчева |
|
Член 3 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
7 |
Марийка Тотева Данчева |
|
Член 4 |
Средно |
|
ОП |
|
8 |
Красимир Рачев Колев |
|
Член 5 |
Полувисше |
Медицина |
БСП |
|
9 |
Зевджие Исмаилова Сабриева |
|
Член 6 |
Полувисше |
Мед. сестра |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600018 - Кубрат - ул. "Пейо Яворов" - здравна служба |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
Телефон |
1 |
Диана Иванова Неделчева |
|
Председател |
Висше |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Румяна Димитрова Стойчева |
|
Зам.-председател |
Средно |
|
ОП |
|
3 |
Милка Иванова Димитрова |
|
Секретар |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
4 |
Атанас Веселинов Атанасов |
|
Член 1 |
Средно |
Дървообработване |
ГЕРБ |
|
5 |
Стефка Янкова Великова |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Растениевъд |
БСП |
|
6 |
Юлиян Драгнев Йорданов |
|
Член 3 |
Средно |
Дървообработване |
ГЕРБ |
|
7 |
Вели Хасан Кедик |
|
Член 4 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
8 |
Иванка Добрева Тодорова |
|
Член 5 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Ибраим Махмудов Алиев |
|
Член 6 |
Средно |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600019 - Медовене - ул. "Хан Аспарух" № 20 - читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
Телефон |
1 |
Стефанка Светославова Петрова |
|
Председател |
Полувисше |
Мед. сестра |
ГЕРБ |
|
2 |
Мехриджан Раимова Акифова |
|
Зам.-председател |
Висше |
Икономика |
ДПС |
|
3 |
Ани Асенова Димитрова |
|
Секретар |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
4 |
Любен Александров Неделчев |
|
Член 1 |
Средно спец. |
Шофьор |
ГЕРБ |
|
5 |
Величка Атанасова Стоянова |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
6 |
Тихомир Пенев Няголов |
|
Член 3 |
Висше |
|
ОП |
|
7 |
Антония Стефанова Средкова |
|
Член 4 |
Средно спец. |
|
ВОЛЯ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600020 - Мъдрево - ул. "Хан Кубрат" № 77 - детска градина |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
Телефон |
1 |
Муртаза Йени Али |
|
Председател |
Средно |
|
ДПС |
|
2 |
Ивелин Димитров Йорданов |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Машинен техник |
БСП |
|
3 |
Георги Димитров Георгиев |
|
Секретар |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
4 |
Мария Николова Гинкова |
|
Член 1 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Звезделина Русева Тончева |
|
Член 2 |
Средно |
Хидромелиорации |
БСП |
|
6 |
Кръстю Николов Йорданов |
|
Член 3 |
Средно |
|
ОП |
|
7 |
Фильо Стоянов Филев |
|
Член 4 |
Средно |
Автотранспорт |
ГЕРБ |
|
8 |
Мюмюн Мустафа Кадир |
|
Член 5 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
9 |
Севдие Мехмедова Мехмедова |
|
Член 6 |
Висше |
Икономика |
ГЕРБ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600021 - Равно - ул. “Иван Вазов" № 25 - НЧ „Стефан Караджа“ |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Кольо Иванов Христов |
|
Председател |
Средно |
Шофьор |
ГЕРБ |
|
2 |
Катя Борисова Петрова |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Икономика |
ОП |
|
3 |
Ивайло Богданов Борисов |
|
Секретар |
Средно проф. |
Растениевъдство |
БСП |
|
4 |
Милка Минчева Енчева |
|
Член 1 |
Средно спец. |
Текстил |
ГЕРБ |
|
5 |
Петър Стоянов Петров |
|
Член 2 |
Средно проф. |
Технолог обув. промишл. |
БСП |
|
6 |
Айсел Ридванова Мустафова |
|
Член 3 |
Висше |
|
ВОЛЯ |
|
7 |
Сениха Шабан Ислямова |
|
Член 4 |
Средно спец. |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600022 - Савин - ул. "Здравец" № 2а - читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Милена Георгиева Няголова |
|
Председател |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
2 |
Елина Иванова Сборчикова |
|
Зам.-председател |
Висше |
|
ГЕРБ |
|
3 |
Дарина Антонова Средкова |
|
Секретар |
Средно спец. |
|
ВОЛЯ |
|
4 |
Дончо Станчев Христов |
|
Член 1 |
Висше |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Румяна Петкова Банковска |
|
Член 2 |
Средно |
Общообразов. |
БСП |
|
6 |
Ралица Веселинова Маринова |
|
Член 3 |
Средно |
Шивач |
ОП |
|
7 |
Февзи Ибрямов Хасанов |
|
Член 4 |
Средно |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600023 - Севар - ул. "Гагарин" № 1 - читалище - актова зала |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Младен Димитров Русанов |
|
Председател |
Висше |
Инженер |
ГЕРБ |
|
2 |
Стефка Петрова Крумова |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Икономика |
БСП |
|
3 |
Гюнай Ариф Коджаибрямов |
|
Секретар |
Средно |
|
ДПС |
|
4 |
Цветелин тодоров Цанев |
|
Член 1 |
Висше |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Цветан Йорданов Цветков |
|
Член 2 |
Средно |
Растениевъдство |
БСП |
|
6 |
Юмгюл Ахмед Кедик |
|
Член 3 |
Полувисше |
|
ВОЛЯ |
|
7 |
Хурие Джеферова Сюлейманова |
|
Член 4 |
Средно спец. |
|
ОП |
|
8 |
Георги Николов Георгиев |
|
Член 5 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Донка Александрова Янкова |
|
Член 6 |
Средно спец. |
|
ББЦ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600024 - Севар - ул. "Кирил и Методий" № 14 – училище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Бюлент Фахрединов Ахмедов |
|
Председател |
Основно |
|
ВОЛЯ |
|
2 |
Пламен Стоянов Тодоров |
|
Зам.-председател |
Висше |
Инженер |
ГЕРБ |
|
3 |
Даниела Михайлова Петкова |
|
Секретар |
Средно |
Общообразов. |
БСП |
|
4 |
Кирил Неделчев Кирилов |
|
Член 1 |
Средно спец. |
Механизатор |
ГЕРБ |
|
5 |
Пламка Димитрова Цветкова |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Мебелист |
БСП |
|
6 |
Каролина Пейчева Иванова |
|
Член 3 |
Висше |
|
ОП |
|
7 |
Стоян Иванов Стоянов |
|
Член 4 |
Висше |
Военно |
БСП |
|
8 |
Недка Николова Стоянова |
|
Член 5 |
Висше |
Икономика |
ГЕРБ |
|
9 |
Нурджихан Иджабиева Татарова |
|
Член 6 |
Средно |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600025 - Сеслав - ул. „Александър Стамболийски“ №24 – читалище |
|
|
|
||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Пенка Дочева Кирилова |
|
Председател |
Висше |
Икономика |
ГЕРБ |
|
2 |
Наргис Фикрет Шакир |
|
Зам.-председател |
Основно |
|
ДПС |
|
3 |
Мария Петкова Джипова |
|
Секретар |
Полувисше |
Медицина |
БСП |
|
4 |
Шенгюл Адем Реджеб |
|
Член 1 |
Средно |
Шивачка |
ГЕРБ |
|
5 |
Рамие Османова Мехмедова |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Конс.-моделиер |
БСП |
|
6 |
Юлиян Радев Тодоров |
|
Член 3 |
Средно |
|
ОП |
|
7 |
Диана Христова Станчева |
|
Член 4 |
Средно |
|
ББЦ |
|
8 |
Исмаил Хасан Исмаил |
|
Член 5 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
9 |
Севим Скендер Куртчу |
|
Член 6 |
Средно |
|
РБ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600026 - Тертер - ул. "Иван Вазов" № 1, I-ви етаж на адм. сграда |
|
|
|
||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Донка Димитрова Георгиева |
|
Председател |
Средно |
Счетоводител |
ГЕРБ |
|
2 |
Делю Панайотов Панайотов |
|
Зам.-председател |
Професионално |
Автотранспорт |
БСП |
|
3 |
Петя Николова Тодорова |
|
Секретар |
Средно спец. |
Счетоводство |
ОП |
|
4 |
Анифе Байрам Мустафова |
|
Член 1 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
5 |
Сузан Ахмед Сали |
|
Член 2 |
Висше |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600027 - Точилари - ул. "Цар Калоян" № 7, I-ви етаж на адм. сграда |
|
|
|
||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Румяна Петрова Костадинова |
|
Председател |
Висше |
Юрист |
ГЕРБ |
|
2 |
Адриана Димитрова Дачева |
|
Зам.-председател |
Висше |
Икономист |
БСП |
|
3 |
Неджати Османов Амишев |
|
Секретар |
Основно |
|
ВОЛЯ |
|
4 |
Петя Веселинова Петкова |
|
Член 1 |
Основно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Цветалина Стефанова Маринова |
|
Член 2 |
Висше |
Бизнесмениджмънт |
БСП |
|
6 |
Дениз Таир Халил |
|
Член 3 |
Средно |
|
ОП |
|
7 |
Хакан Юсеинов Мехмедов |
|
Член 4 |
Висше |
|
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600028 - Юпер - ул. "Христо Ботев" № 1 – читалище |
|
|
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Павлина Иванова Петрова |
|
Председател |
Висше |
Педагог |
ОП |
|
2 |
Петранка Николова Георгиева-Божанова |
|
Зам.-председател |
Висше |
Педогическо |
БСП |
|
3 |
Антоанета Атанасова Стоянова |
|
Секретар |
Средно |
Опер. в шевн. произв. |
ГЕРБ |
|
4 |
Пенка Тодорова Петрова |
|
Член 1 |
Средно |
|
ГЕРБ |
|
5 |
Мария Иванова Станчева |
|
Член 2 |
Средно спец. |
Вътр. архитектура |
БСП |
|
6 |
Онур Гюрселов Зайкъров |
|
Член 3 |
Висше |
Соц. дейности |
ДПС |
|
7 |
Георги Цанков Георгиев |
|
Член 4 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600029 - МБАЛ Кубрат |
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Татяна Георгиева Павлова |
|
Председател |
Полувисше |
Медицина |
БСП |
|
2 |
Десислава Благоева Козарева |
|
Зам.-председател |
Висше |
Англ. и начална педагогика |
ГЕРБ |
|
3 |
Стефан Бориславов Димитров |
|
Секретар |
Висше |
Агроном |
ОП |
|
4 |
Зорница Стефанова Георгиева |
|
Член 1 |
Средно |
|
ВОЛЯ |
|
5 |
Зейнеб Исмаил Акифова |
|
Член 2 |
Висше |
Инж. - лесовъд |
ДПС |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секция 181600030 - ДСХ с. Тертер |
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Ценка Иванова Гаврилова |
|
Председател |
Висше |
Инж. физик |
БСП |
|
2 |
Надежда Койчева Върбанова |
|
Зам.-председател |
Средно спец. |
Шивач |
ОП |
|
3 |
Марин Черников Маринов |
|
Секретар |
Полувисше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
4 |
Хасан Салиев Шеремедов |
|
Член 1 |
Висше |
|
ВОЛЯ |
|
5 |
Мюрвет Бахриева Бедриева |
|
Член 2 |
Висше |
Информатика |
ДПС |
|
№ |
Име, презиме и фамилия |
|
Длъжност |
Образование |
Специалност |
Партия |
|
1 |
Маргарита Ангелова Цанкова |
|
Резерва |
Полувисше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
2 |
Наталия Красимирова Недкова |
|
Резерва |
Средно |
ГЕРБ |
|
|
3 |
Стоянка Георгиева Стоянова |
|
Резерва |
Висше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
4 |
Захаринка Стоилова Бонева |
|
Резерва |
Средно |
Икономика |
ГЕРБ |
|
5 |
Севда Сидерова Василева |
|
Резерва |
Полувисше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
6 |
Мая Илиева Пеева |
|
Резерва |
Средно |
ГЕРБ |
|
|
7 |
Гинка Иванова Тодорова |
|
Резерва |
Полувисше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
8 |
Милена Димитрова Илиева |
|
Резерва |
Висше |
Педагогика |
ГЕРБ |
|
9 |
Росица Дончева Проданова |
|
Резерва |
Средно |
ГЕРБ |
|
|
10 |
Йордан Василев Енев |
|
Резерва |
Средно |
ГЕРБ |
|
|
11 |
Велизар Маринов Маринов |
|
Резерва |
Средно |
ГЕРБ |
|
|
12 |
Георги Атанасов Василев |
|
Резерва |
Средно |
ГЕРБ |
|
|
13 |
Недка Илиева Иванова |
|
Резерва |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
14 |
Радин Атанасов Радинов |
|
Резерва |
Средно спец. |
ДВГ |
БСП |
|
15 |
Светла Венкова Пенчева |
|
Резерва |
Средно спец. |
Вет. техник |
БСП |
|
16 |
Димитър Йорданов Димитров |
|
Резерва |
Средно спец. |
Автотранспорт |
БСП |
|
17 |
Илийка Димитрова Стоянова |
|
Резерва |
Висше |
Мед. сестра |
БСП |
|
18 |
Иван Георгиев Петров |
|
Резерва |
Средно |
БСП |
|
|
19 |
Георги Спасов Джипов |
|
Резерва |
Средно спец. |
Тъкачество |
БСП |
|
20 |
Янка Великова Несторова |
|
Резерва |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
21 |
Снежина Кръстева Стоянова |
|
Резерва |
Средно спец. |
Стр. техник |
БСП |
|
22 |
Диана Георгиева Иванова |
|
Резерва |
Висше |
Педагог |
БСП |
|
23 |
Милка Асенова Терзиева |
|
Резерва |
Полувисше |
Мед. сестра |
БСП |
|
24 |
Богомил Маринов Борисов |
|
Резерва |
Средно спец. |
ДВГ |
БСП |
|
25 |
Христо Василев Антонов |
|
Резерва |
Средно спец. |
Вет. техник |
БСП |
|
26 |
Марин Георгиев Иванов |
|
Резерва |
Средно |
БСП |
|
|
27 |
Петранка Станчева Антонова |
|
Резерва |
Средно спец. |
ОП |
|
|
28 |
Кристиан Георгиев Костадинов |
|
Резерва |
Средно |
ОП |
|
|
29 |
Есин Елиманова Арифова |
|
Резерва |
Средно спец. |
ДПС |
|
|
30 |
Гюлнур Лютфиева Мустафова |
|
Резерва |
Висше |
ДПС |
|
|
31 |
Айше Махмудова Елиманова |
|
Резерва |
Средно |
ДПС |
|
|
32 |
Севсун Сунаев Яшаров |
|
Резерва |
Висше |
ДПС |
|
Решението може да се оспори в тридневен срок от обявяването му пред ЦИК.
Председател: Хабибе Кязим Расим
Секретар: Радка Радева Башакова
* Публикувано на 25.04.2019 в 20:11 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: В изборния ден при предаване на протоколите от СИК №182600044 в гр. Разград на Районна избирателна комисия, като при проверка членове на комисията, установиха съществено несъответствие във вписаните в протокола данни, което не може да се отстрани от СИК. Поради съществено несъответствие във вписаните в протокола данни, което не може да се отстрани от СИК, РИК Разград разпореди да се извърши ново преброяване на гласовете и съставяне на нов протокол с определен от РИК член по приложение № 88 – ЕП.
относно: В изборния ден при предаване на протокола от СИК №182600041 в гр. Разград на Районна избирателна комисия, при проверка членове на комисията са установили съществено несъответствие във вписаните в протокола данни, което не може да се отстрани от СИК. Поради това, РИК Разград разпореди да се извърши ново преброяване на гласовете и съставяне на нов протокол с определен от РИК член по приложение № 88 – ЕП.
относно: Във връзка с получено обаждане от член на СИК № 183600003 в с. Езерче, община Цар Калоян за допусната грешка при попълване на протокол, РИК Разград направи проверка в съответната СИК и да изземе сгрешения протокол.