• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Ахмед Реджебов Ахмедов
    • 2. Ихсан Халил Хаккъ
    • 3. Хабибе Кязим Расим
    • 4. Денис Юнал Татар
    • 5. Севим Халилова Рамаданова
    • 6. Едис Рухиев Даудов
    • 7. Анифе Алиосманова Салиева
    • 8. Мехмед Реджеб Салим
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Наталия Николаевна Мацкялло
    • 2. Васил Първанов Георгиев
  • 3. БНО
    • 1. Теодор Лъчезаров Захариев
    • 2. Спас Петков Мантаров
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Гергана Димитрова Маринова
    • 2. Радостина Николова Иванова
    • 3. Пламен Димитров Петров
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Цветелин Георгиев Радулов
    • 2. Богомил Величков Величков
    • 3. Ростислав Христов Касабов
    • 4. Николай Цветомиров Петров
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Елена Маргаритова Нонева
    • 2. Владо Пенев Илиев
    • 3. Стефан Ганчев Кехайов
    • 4. Койчо Динчев Койчев
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Атанас Тодоров Гарфалски
  • 8. НФСБ
    • 1. Ангел Асенов Майсторски
    • 2. Емил Боянов Гиздов
    • 3. Димитрийка Петкова Лалова
    • 4. Георги Великов Георгиев
    • 5. Цветалин Младенов Бонев
    • 6. Мартин Петров Чукаров
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Марин Шишев Шишев
    • 2. Антонела Веселинова Маринова
    • 3. Цветомир Иванов Цанков
    • 4. Галя Григорова Ралева
    • 5. Цветалина Пенкова Терзиева
    • 6. Евгени Пенев Енчев
    • 7. Пламен Станчев Якимов
  • 10. МИР
    • 1. Хранимир Рашев Йорданов
    • 2. Йовчо Неделчев Йовчев
    • 3. Георги Иванов Георгиев
    • 4. Стоян Иванов Цанев
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Заличен
    • 2. Ивелина Антонова Христова
    • 3. Светла Янкова Христова
    • 4. Атанас Недялков Дончев
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Дончо Маринов Дончев
    • 2. Йонко Николов Йорданов
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Георги Атанасов Георгиев
    • 2. Красимир Димитров Русев
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Веселин Миленов Вешев
    • 2. Константина Венциславова Петрова
    • 3. Станислав Димитров Ангелов
    • 4. Венцислав Михайлов Георгиев
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Кръстю Илиев Сотиров
    • 2. Цветелина Ботева Ботева
    • 3. Маломир Василев Власов
    • 4. Симеон Любенов Симеонов
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Наум Асенов Наумов
    • 2. Костадин Панайотов Димитров
    • 3. Цветан Райков Младенов
    • 4. Димитър Йорданов Запрянов
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Симеон Панов Изворов
    • 2. Инна Дианова Иванова
    • 3. Борислав Георгиев Маринов
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Стефан Пенчев Богданов
    • 2. Николай Емануилов Божинов
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Мария Григорова Господинова
    • 2. Мартин Василев Капралов
    • 3. Нина Василева Тодорова
    • 4. Иван Димитров Иванов
    • 5. Маргарита Петрова Радева
    • 6. Владислав Иванов Василев
    • 7. Георги Асенов Иванов
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Росен Маринов Костов
    • 2. Атанас Йорданов Петров
    • 3. Димитър Илиев Цветанов
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Маню Генов Манев
    • 2. Милен Цанков Иванов
    • 3. Александър Илиев Маринов
    • 4. Христо Димитров Христов
    • 5. Никола Илиев Николов
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Милен Руменов Панчев
    • 2. Жечка Николаева Станева
    • 3. Николай Йорданов Даскалов
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Десислава Вълчева Атанасова
    • 2. Гюнай Хюсмен Хюсмен
    • 3. Галина Милкова Георгиева-Маринова
    • 4. Владимир Димитров Димитров
    • 5. Зоя Петрова Велкова
    • 6. Валентина Маркова Френкева-Белчева
    • 7. Красимир Димитров Христов
    • 8. Айдън Нихадов Шабанов
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Ивайло Николаев Мирчев
    • 2. Огнян Досев Обрешков
    • 3. Нихат Ахмед Расим
    • 4. Георги Иванов Игнатов
    • 5. Мирослав Цанев Маринов
    • 6. Рейхан Сабри Хюсеин
    • 7. Дамян Василев Милев
    • 8. Деян Росенов Пейчев
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Нина Ангелова Илиева
    • 2. Цветелин Генадиев Ненов
    • 3. Пламен Петров Маринов
    • 4. Любомир Николов Чапкънов
    • 5. Стефан Анков Бояджиев
    • 6. Северин Анчев Иванов
  • 27. АТАКА
    • 1. Даяна Мирославова Изворска
    • 2. Анджела Димитрова Господинова
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Добрин Младенов Добрев
    • 2. Виргиния Николаева Станкова
    • 3. Кремена Рашкова Радева
    • 4. Гретина Руменова Колева
    • 5. Ибрям Сюлейманов Ахмедов
    • 6. Павел Стефанов Русев
    • 7. Ивайло Георгиев Димитров
    • 8. Станислава Веселинова Русева
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Валентин Груев Григоров
    • 2. Безат Безат Ахмед
    • 3. Сергей Иванов Щерев
    • 4. Елена Маринова Георгиева
    • 5. Любомир Иванов Иванов

Календар

Решения

  • № 131-НС / 28.09.2022

    относно: Назначаване на състава на СИК № 181400039, „МБАЛ – Исперих“ ЕООД, гр. Исперих, в изборите за народни представители на 02 октомври 2022

  • № 130-НС / 28.09.2022

    относно: Назначаване на състава на СИК № 182600072, МБАЛ „Св. Иван Рилски“ АД, гр. Разград, в изборите за народни представители на 02 октомври 2022 г.

  • № 129-НС / 28.09.2022

    относно: Привличане на специалисти – технически сътрудници към РИК - Разград.

всички решения