Районна избирателна комисия Разград
РЕШЕНИЕ
№ 56-НС
Разград, 06.03.2023
ОТНОСНО: Назначаване на съставите на СИК и утвърждаване списъка на резервните членове в община Исперих в изборите за народни представители на 02 април 2023 г.
Постъпило е писмо с вх. № 64/02.03.2023г. от кмета на община Исперих, с което уведомява комисията, че на проведените консултации на 23.02.2023 г. е постигнато съгласие между участвалите представители на партиите и коалициите, по отношение на съставите на секционните избирателни комисии на територията на община Исперих.
С писмото е представено Предложение за съставите на СИК в община Исперих, за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г., заедно със списък на резервните членове, както и документите по чл. 91, ал. 8, т. 2, 3 и 4 от ИК.
Направеното предложение за съставите на СИК от кмета на Община Исперих е в съответствие с разпоредбите на чл. 92, ал. 1, 3 и 6 от ИК.
Разпределението на места в СИК и техните ръководства между партиите и коалициите е в съответствие с Решение № 27-НС от 17.02.2023г. на РИК – Разград.
РИК – Разград не констатира нередности в представените документи.
Във връзка с установена несъвместимост в предложението за СИК № 181400003 с. Вазово, община Исперих, на основание Заявление с Вх.№ 75/06.03.2023 г. от Георги Стефанов упълномощен представител на партия „Български възход“, констатираната несъвместимост е отстранена своевременно.
На основание чл. 72, ал. 1, т. 4 във връзка с чл. 91, ал. 11 във връзка с ал. 8 от ИК, Предложение постъпило с писмо вх. № 64/02.03.2023г. от кмета на община Исперих, Решение № 1683-НС от 16 февруари 2023 г. на ЦИК, Решение № 19-НС от 17.02.2023 г. на РИК – Разград и Решение № 27-НС от 17.02.2023г. на РИК – Разград, и Заявление с Вх.№ 75/06.03.2023 г. от Георги Стефанов упълномощен представител на партия „Български възход“, РИК Разград.
РЕШИ:
1.Назначава съставите на СИК в община Исперих в изборите за народни представители на 02 април 2023 г., както следва:
Секция 181400001 - Белинци Ул. "Васил Левски" № 13 /читалище/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Хасан Шефкъ Мюмюн |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Шенер Таиб Шюкри |
|
Зам. председател |
Български възход |
|
3 |
Мухарем Мехмед Марям |
|
Секретар |
ПП |
|
4 |
Хакан Джелил Керани |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Янко Симеонов Троянов |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Джерен Рахми Алиш |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Ерхан Мехмед Ибрям |
|
Член |
ДПС |
|
8 |
Пенко Ненов Пенков |
|
Член |
Възраждане |
|
9 |
Хакан Неждет Адем |
|
Член |
ДБ |
|
Секция 181400002 - Бърдоква Ул. " Хан Крум " № 14 / кметство / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Людмила Минчева Стоянова |
|
Председател |
БСП за България |
|
2 |
Диляна Иванова Стефанова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Бурджу Рейхан Ебазел Емин |
|
Секретар |
Възраждане |
|
4 |
Абдурахим Джемал Абдурахим |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Бейхан Сабри Халил |
|
Член |
ДПС |
|
6 |
Деница Христова Казакова |
|
Член |
ДБ |
|
7 |
Емине Сабитова Керим |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400003 - Вазово Ул. " Ал.Стамболийски " № 18 / училище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Розалина Николова Янкова-Димитрова |
|
Председател |
ДБ |
|
2 |
Билсер Бехадин Исмаил |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Несрин Осман Али |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Белгин Фикри Шукри |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Ахмед Шефкъ Ибрям |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Малчо Илиев Панайотов |
|
Член |
БСП за България |
|
7 |
Теодор Михайлов Тодоров |
|
Член |
Възраждане |
|
8 |
Елмира Мехмед Руфи |
|
Член |
ПП |
|
9 |
Айсел Неждет Касим |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400004 - Голям Поровец Ул. " П. Банков " № 58 / читалище/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Иванка Любомирова Симеонова |
|
Председател |
Възраждане |
|
2 |
Емине Рейхан Садкъ |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Татяна Минева Иванова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
4 |
Галина Георгиева Иванова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Веселина Пенчева Савчева |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Добромир Димитров Добрев |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Айсел Юмерова Алиева |
|
Член |
ДПС |
|
8 |
Йонка Иванова Димитрова |
|
Член |
ДБ |
|
9 |
Меджид Ерхан Меджид |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400005 - Духовец Ул.Н.И.Вапцаров" № 44 / кметство/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Нели Иванова Дечева |
|
Председател |
БСП за България |
|
2 |
Мирослава Василева Иванова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Даниел Иванов Николов |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
4 |
Айше Ридван Хъкмет |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Джавет Осман Феим |
|
Член |
ДПС |
|
6 |
Елица Алексиева Николова |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Янко Янков Тодоров |
|
Член |
Възраждане |
|
8 |
Гергана Илиева Минчева |
|
Член |
ДБ |
|
9 |
Рушен Хюсмен Тефик |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400006 - Делчево Ул." Лудогорие " № 7 / кметство / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Миглена Петкова Господинова |
|
Председател |
Възраждане |
|
2 |
Венцеслава Павлова Николова |
|
Зам. председател |
Български възход |
|
3 |
Рейхан Шабан Ахмед |
|
Секретар |
ПП |
|
4 |
Айчън Асенов Минков |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Веселина Петрова Петрова |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Денис Аляйдинов Фаридинов |
|
Член |
ДПС |
|
7 |
Еленка Цветкова Христова |
|
Член |
БСП за България |
|
8 |
Филис Алтанова Али |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
9 |
Ридван Мухидин Осман |
|
Член |
ДБ |
|
Секция 181400007 - Исперих Ул. 6-ти септември № 41 А |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Нуртен Хасанова Абтулова |
|
Председател |
ДПС |
|
2 |
Даниела Павлова Илиева-Иванова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Елиф Рейхан Садка |
|
Секретар |
ДБ |
|
4 |
Васка Иванова Фарфарова-Николова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Сезен Синан Сали |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
6 |
Галя Христова Добрева |
|
Член |
БСП за България |
|
7 |
Диляна Кръстева Иванова |
|
Член |
ПП |
|
8 |
Дахил Мехмед Дахил |
|
Член |
Български възход |
|
9 |
Надежда Тодорова Цонева |
|
Член |
Възраждане |
|
Секция 181400008 - Исперих - Ул. " Хан Аспарух " № 11 /Гимназия "В.Левски/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Катя Николова Бочева |
|
Председател |
БСП за България |
|
2 |
Росица Кръстева Цонева-Иванова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Шенай Сали Махмуд |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Виолета Георгиева Иванова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Цанка Игнатова Христова |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Татяна Анатолиевна Николова |
|
Член |
Възраждане |
|
7 |
Станка Маринова Петрова |
|
Член |
ДБ |
|
8 |
Хюлея Юзджан Исуфова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
9 |
Севинч Мехмед Адил |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400009 - Исперих Ул. Чумерна 6 ЦДГ -№5 |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Салиха Басри Османова |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Милан Красимиров Георгиев |
|
Зам. председател |
ДБ |
|
3 |
Юмюгюл Меджидова Велиева |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Росинка Димитрова Николова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Десислава Николаева Георгиева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
6 |
Галина Димитрова Начева |
|
Член |
Български възход |
|
7 |
Боряна Павлинова Николова |
|
Член |
ПП |
|
8 |
Антон Каменов Исаев |
|
Член |
Възраждане |
|
9 |
Катя Станчева Крайчева |
|
Член |
БСП за България |
|
Секция 181400010 - Исперих Ул. " В. Левски" № 78 /у-ще " В. Априлов "/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Венета Благоева Георгиева |
|
Председател |
БСП за България |
|
2 |
Славка Атанасова Вълева |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Сейде Ибрахим Ахмед |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Станчо Василев Иванов |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Пламен Янков Янков |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Елина Георгиева Георгиева |
|
Член |
ДБ |
|
7 |
Марийка Великова Маркова |
|
Член |
Възраждане |
|
8 |
Цанка Пенева Димитрова |
|
Член |
Български възход |
|
9 |
Еленка Маринова Петрова |
|
Член |
ПП |
|
Секция 181400011 - Исперих Ул.В.Левски №70 /Художествена галерия - зала1/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Надка Маринова Вълева |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Цветалина Ангелова Георгиева |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Виолета Йорданова Дешкова |
|
Секретар |
Български възход |
|
4 |
Марин Иванов Димитров |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Сюзан Метин Али |
|
Член |
ДПС |
|
6 |
Цветелина Стоянова Христова |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Марияна Светлозарова Рангелова |
|
Член |
ДБ |
|
8 |
Величка Атанасова Петрова |
|
Член |
БСП за България |
|
9 |
Радка Неделчева Иванова |
|
Член |
Възраждане |
|
Секция 181400012 - Исперих Ул. " Васил Левски " № 71 /читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Веселина Младенова Патрикова |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Маргарита Василева Банчева |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Венета Валентинова Цвяткова |
|
Секретар |
БСП за България |
|
4 |
Радка Николаева Славова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Елена Йорданова Василева |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Орхан Кабил Мехмед |
|
Член |
ДБ |
|
7 |
Върбан Димитров Иванов |
|
Член |
Български възход |
|
8 |
Мерал Зифула Закир |
|
Член |
ДПС |
|
9 |
Венета Станчева Илиева |
|
Член |
Възраждане |
|
Секция 181400013 - Исперих - Ул."Лудогорие" №90 /у-ще " Хр.Ботев"-ново/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Крум Георгиев Крумов |
|
Председател |
Възраждане |
|
2 |
Пенка Енчева Енева-Габровска |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Звезда Крумова Петрова |
|
Секретар |
ДБ |
|
4 |
Христомир Василев Христов |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Беркай Сезгин Халил |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
6 |
Ернан Себайдин Ибрям |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Нуртен Небби Мехмед |
|
Член |
ДПС |
|
8 |
Райка Христова Гатева |
|
Член |
БСП за България |
|
9 |
Иван Жейнов Костадинов |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400014 - Исперих Ул. " Бачо Киро" № 1 /ист. музей -вход от към футб.комплекс/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Деляна Димитрова Христова |
|
Председател |
ПП |
|
2 |
Светлана Лазарова Манева-Драганова |
|
Зам. председател |
Български възход |
|
3 |
Цветанка Василева Христова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
4 |
Фериде Реджеб Хюсеин |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Емилия Иванова Германова |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Пенка Христова Божкова |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Сениха Емин Хасан |
|
Член |
ДПС |
|
8 |
Дария Иванова Стоянова |
|
Член |
Възраждане |
|
9 |
Мая Галинова Великова |
|
Член |
ДБ |
|
Секция 181400015 - Исперих Ул. "В.Левски" №71 / исторически музей – изложбена зала / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Метин Мухидин Осман |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Пламен Петров Аврамов |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Шенай Шевал Исмаил |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Марияна Георгиева Нанкова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Ревасие Муса Осман |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Милена Христова Чолева |
|
Член |
БСП за България |
|
7 |
Йоана Теодорова Димитрова |
|
Член |
ДБ |
|
8 |
Мариета Петрова Петрова |
|
Член |
Възраждане |
|
9 |
Гюлтен Сабри Мустафа |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400016 - Исперих Ул. "Цар Освободител" №6 /истор. музей/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Румяна Петкова Иванова |
|
Председател |
БСП за България |
|
2 |
Диляна Станева Стефанова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Моника Калинова Данова |
|
Секретар |
ДБ |
|
4 |
Петър Драгомиров Петров |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Йорданка Стоянова Георгиева |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Христо Добромиров Тодоров |
|
Член |
Български възход |
|
7 |
Полина Христова Георгиева |
|
Член |
Възраждане |
|
8 |
Орлин Алеков Йосифов |
|
Член |
ДПС |
|
9 |
Павлинка Петрова Райкова |
|
Член |
ПП |
|
Секция 181400017 - Йонково Ул. "В.Тинчев" №57 /читалище/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Бейти Сали Али |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Себиле Мейби Мехмед |
|
Зам. председател |
ДПС |
|
3 |
Методи Киров Йорданов |
|
Секретар |
ПП |
|
4 |
Сунай Сюлейман Али |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Марин Пенчев Пенчев |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Маринка Петрова Проданова |
|
Член |
БСП за България |
|
7 |
Петко Кънчев Петков |
|
Член |
Възраждане |
|
8 |
Серхат Халил Ахмед |
|
Член |
Български възход |
|
9 |
Ивета Маринова Стоянова |
|
Член |
ДБ |
|
Секция 181400018 - Малко Йонково Ул. "Мусала" № 25 /спирка / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Стилияна Георгиева Георгиева |
|
Председател |
ПП |
|
2 |
Недялка Дончева Димитрова |
|
Зам. председател |
БСП за България |
|
3 |
Калина Димитрова Иванова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
4 |
Надие Ниязи Мустафа |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Февзие Акиф Мехмед |
|
Член |
ДПС |
|
6 |
Татяна Иванова Димитрова |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Полина Пламенова Христова |
|
Член |
ДБ |
|
8 |
Мария Колева Петкова |
|
Член |
Възраждане |
|
9 |
Корай Бюлент Неджати |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400019 - Китанчево Ул. " Хан Аспарух " № 34 / читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Димитрина Григорова Димитрова |
|
Председател |
ПП |
|
2 |
Силвия Пенева Илиева |
|
Зам. председател |
Възраждане |
|
3 |
Мергюл Хасан Мехмед |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Георги Атанасов Георгиев |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Венцислава Георгиева Димитрова |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Станимир Борисов Илиев |
|
Член |
ДБ |
|
7 |
Валентин Венков Димитров |
|
Член |
ПП |
|
8 |
Хюсеин Гюрджан Хюсеин |
|
Член |
Български възход |
|
9 |
Айхан Исмаил Ахмед |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
Секция 181400020 - Китанчево Ул. " Хан Аспарух " № 53 / училище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Симона Христова Бончева |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Симона Иванова Василева |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Хюсние Мустафа Шериф |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Емине Хайредин Ахмед |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Наделина Руменова Мичорова |
|
Член |
ДБ |
|
6 |
Еркал Рушан Исмаил |
|
Член |
Български възход |
|
7 |
Назифе Нихат Хюсеин |
|
Член |
БСП за България |
|
8 |
Виктория Стоянова Братоева |
|
Член |
ПП |
|
9 |
Стефко Георгиев Миков |
|
Член |
Възраждане |
|
Секция 181400021 - Конево Ул. " Баба Парашкева " № 31 / читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Атанаска Христова Кръстева |
|
Председател |
Възраждане |
|
2 |
Маринка Стефанова Георгиева |
|
Зам. председател |
ДБ |
|
3 |
Иван Георгиев Илиев |
|
Секретар |
Български възход |
|
4 |
Маринка Димова Боева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Вълко Георгиев Вълков |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Мария Николаева Димитрова |
|
Член |
ПП |
|
7 |
Радко Спиридонов Димитров |
|
Член |
ДПС |
|
Секция 181400022 - Къпиновци Ул."Лудогорие" № 52/ бивша сграда на Детска градина/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Антон Димитров Христов |
|
Председател |
БСП за България |
|
2 |
Минка Георгиева Иванова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Искра Борисова Ралчева |
|
Секретар |
Български възход |
|
4 |
Айхан Недим Закир |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Ариф Зикри Ибрям |
|
Член |
ДПС |
|
6 |
Димитър Шишманов Иванов |
|
Член |
ДБ |
|
7 |
Стоян Милков Стоянов |
|
Член |
Възраждане |
|
Секция 181400023 - Лудогорци Ул."Вихрен"№ 31 /училище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Мелин Моамер Кязимова |
|
Председател |
ДПС |
|
2 |
Сейде Басри Мехмед |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Василка Енчева Иванова |
|
Секретар |
ПП |
|
4 |
Емине Расим Мехмедова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Сузана Александрова Емилова |
|
Член |
ДБ |
|
6 |
Вайде Салим Ахмед |
|
Член |
Български възход |
|
7 |
Стоян Георгиев Недков |
|
Член |
БСП за България |
|
8 |
Меличкан Орхан Мухарем |
|
Член |
ДПС |
|
9 |
Йорданка Събева Стефанова |
|
Член |
Възраждане |
|
Секция 181400024 - Лъвино - Ул. "Шести септември" № 12 / читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Памела Венциславова Мичева |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Веселин Веселинов Драев |
|
Зам. председател |
ДБ |
|
3 |
Нурсевен Бирол Бахри |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Зейнун Ибрям Мустафа |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Хрисимир Цветалинов Джукелов |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Росица Василева Петрова |
|
Член |
БСП за България |
|
7 |
Васил Пламенов Патриков |
|
Член |
Български възход |
|
8 |
Милка Здравкова Илиева |
|
Член |
Възраждане |
|
9 |
Ниляй Хидает Халид |
|
Член |
ДПС |
|
Секция 181400025 - Лъвино - Ул. " Царевец " № 1,/ ЦДГ "Славейче"/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Ганиме Себайдин Аляйдин |
|
Председател |
ДПС |
|
2 |
Станислава Пенева Богданова |
|
Зам. председател |
БСП за България |
|
3 |
Борислава Цветалинова Цекова |
|
Секретар |
ПП |
|
4 |
Севдие Сали Мехмед |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Гинка Иванова Маринова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
6 |
Дейвид Илиянов Георгиев |
|
Член |
Възраждане |
|
7 |
Генадий Пламенов Николов |
|
Член |
ДБ |
|
8 |
Веселина Цветалинова Джукелова |
|
Член |
ПП |
|
9 |
Димитър Ивелинов Иванов |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400026 - Драгомъж Ул. " Ив. Кръстев " № 12 / кметство / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Теодора Божкова Рабачева |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Тургай Неджиб Хамид |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Николинка Стефанова Петрова |
|
Секретар |
Възраждане |
|
4 |
Лютфи Фетта Хюсню |
|
Член |
ДБ |
|
5 |
Иванко Асенов Манолов |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Емел Енвер Сабри |
|
Член |
ДПС |
|
7 |
Илхан Хамид Нури |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400027 - Малък Поровец Ул. "Васил Левски" №6 /читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Пламена Петрова Петкова |
|
Председател |
ПП |
|
2 |
Августин Атанасов Аврамов |
|
Зам. председател |
Възраждане |
|
3 |
Павлина Иванова Тонева |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
4 |
Леман Ахмед Мехмед |
|
Член |
ДПС |
|
5 |
Величка Иванова Дочева |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Хелена Георгиева Воденичарова |
|
Член |
ДБ |
|
7 |
Николай Стоянов Неделчев |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400028 - Подайва - Ул. "9-ти септември" № 28 /читалище-тото пункт/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Седат Джеват Хамид |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Невин Ибрахимова Адилова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Кенан Заид Кадир |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Мехмед Рамис Хасан |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Добри Тодоров Тодоров |
|
Член |
БСП за България |
|
6 |
Неджмие Ибрахимова Ибрямова |
|
Член |
ДБ |
|
7 |
Илиян Георгиев Илиев |
|
Член |
Възраждане |
|
8 |
Сонгюл Бейсим Ахмедова |
|
Член |
ДПС |
|
9 |
Джейлян Мехмед Емин |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400029 - Подайва - Ул. " Васил Тинчев " № 3/ училище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Елфиде Али Фаик |
|
Председател |
ДПС |
|
2 |
Мелих Ърфан Ахмед |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Едиз Айдън Кямил |
|
Секретар |
ПП |
|
4 |
Сениха Хамза Абтула |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Юмер Нури Хабил |
|
Член |
ДБ |
|
6 |
Милчо Иванов Цветков |
|
Член |
БСП за България |
|
7 |
Павлинка Велчева Пенкова |
|
Член |
Възраждане |
|
8 |
Юмюгюл Исмет Исуф |
|
Член |
ДПС |
|
9 |
Ерсин Зикри Сюлейман |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400030 - Печеница Ул. " Добруджа " № 3 ет.1 |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Соня Стойчева Петкова |
|
Председател |
Възраждане |
|
2 |
Николай Стефанов Недков |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Бюлент Ибрям Ефраим |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
4 |
Нурсел Юксел Шабан |
|
Член |
ДПС |
|
5 |
Сали Джевдет Рамадан |
|
Член |
ДБ |
|
6 |
Слави Стоянов Николов |
|
Член |
Български възход |
|
7 |
Йорданка Асенова Матеева |
|
Член |
БСП за България |
|
Секция 181400031 - Райнино Ул. " Райна княгиня " № 2 /читалище/ |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Радостина Добромирова Мичева |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Катя Иванова Маркова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Бончо Тодоров Бончев |
|
Секретар |
Възраждане |
|
4 |
Бирсен Осман Мехмед |
|
Член |
ДПС |
|
5 |
Десислава Николаева Димитрова |
|
Член |
ДБ |
|
6 |
Силвия Илиева Мутева |
|
Член |
Български възход |
|
7 |
Тодорка Георгиева Иванова |
|
Член |
БСП за България |
|
Секция 181400032 - Свещари Ул. " Демокрация " № 40 /читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Неждет Вели Абтула |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Мая Николова Енчева |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Татяна Петрова Ангелова |
|
Секретар |
БСП за България |
|
4 |
Надие Фикрет Реджеб |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Десислава Пенчева Илиева |
|
Член |
ДБ |
|
6 |
Красимир Сандев Добрев |
|
Член |
Възраждане |
|
7 |
Зюлфие Джеватова Мустафа |
|
Член |
ДПС |
|
8 |
Даниела Сашева Петкова |
|
Член |
Български възход |
|
9 |
Анета Маринова Харизанова |
|
Член |
ПП |
|
Секция 181400033 - Старо Селище Ул. " Христо Ботев " № 6 / читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Стойчо Петков Ганчев |
|
Председател |
Възраждане |
|
2 |
Гюлейвер Османова Куйджуклу |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Нериман Руфад Хасан |
|
Секретар |
ДПС |
|
4 |
Айлин Гюнерова Османова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Живко Димитров Спасов |
|
Член |
ДБ |
|
6 |
Лилия Даниелова Димитрова |
|
Член |
БСП за България |
|
7 |
Дамян Ангелов Иванов |
|
Член |
ПП |
|
8 |
Искрен Станчев Иванов |
|
Член |
ПП |
|
9 |
Осман Февзи Мустафа |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400034 - Средоселци Ул. " Светлина " № 24 / кметство / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Кирил Евлогиев Георгиев |
|
Председател |
БСП за България |
|
2 |
Виолета Тодорова Дойчева |
|
Зам. председател |
ПП |
|
3 |
Цветалина Николова Маркова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
4 |
Евдокия Йорданова Йорданова |
|
Член |
ДБ |
|
5 |
Денис Гюнур Фикрет |
|
Член |
ДПС |
|
6 |
Невянка Йорданова Георгиева |
|
Член |
Възраждане |
|
7 |
Реджеб Мехмед Исмаил |
|
Член |
Български възход |
|
Секция 181400035 - Тодорово Ул. " Васил Левски " № 30 / училище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Бейсим Бейзатов Бейтулов |
|
Председател |
ДПС |
|
2 |
Мария Тодорова Добрева |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
3 |
Стефка Верова Недкова |
|
Секретар |
ДБ |
|
4 |
Идриз Ахмед Хасан |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
5 |
Ширин Касим Мехмед |
|
Член |
ПП |
|
6 |
Невян Маринов Начев |
|
Член |
Възраждане |
|
7 |
Мергюл Хасан Сали |
|
Член |
Български възход |
|
8 |
Нора Радева Стефанова |
|
Член |
БСП за България |
|
9 |
Пембегюл Шерафетинова Бейтулова |
|
Член |
ПП |
|
Секция 181400036 - Яким Груево Ул. " Етър" 2 / читалище / |
|||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/ Коалиция |
Телефон |
1 |
Селиме Ердинч Хасан |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
2 |
Велико Димитров Минчев |
|
Зам. председател |
Възраждане |
|
3 |
Сибел Ариф Мехмед |
|
Секретар |
ДБ |
|
4 |
Алпер Рафиев Алиосманов |
|
Член |
ПП |
|
5 |
Гюрджан Реджеб Осман |
|
Член |
Български възход |
|
6 |
Атче Федаил Али |
|
Член |
ДПС |
|
7 |
Живка Лазарова Тихова |
|
Член |
БСП за България |
|
Резервни членове |
|||||
|
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия |
Телефон |
1 |
Севги Севди Исмаил |
|
член |
ДПС |
|
2 |
Ердинч Реджеб Мехмед |
|
член |
ДПС |
|
3 |
Юмер Наим Юмер |
|
член |
ДПС |
|
4 |
Сейнур Хайредин Гафур |
|
секретар |
ДПС |
|
5 |
Ертан Наджи Ибрям |
|
член |
ДПС |
|
6 |
Дилек Юмер Ибрахим |
|
зам.председ |
ДПС |
|
7 |
Елнар Шефкедова Хамид |
|
секретар |
ДПС |
|
8 |
Нериман Ехлиман Халим |
|
секретар |
ДПС |
|
9 |
Мелихат Джавит Мустафа |
|
член |
ДПС |
|
10 |
Нурсел Левин Илияз |
|
член |
ДПС |
|
Решението може да се оспори в тридневен срок от обявяването му пред ЦИК.
Председател: Жоро Михайлов Чобанов
Секретар: Юмгюл Мухарем Ахмедова
* Публикувано на 06.03.2023 в 19:09 часа
относно: Обявяване на резултатите от гласуването в Осемнадесети многомандатен изборен район - Разградски
относно: Сигнал с вх. № 336/02.04.2023 г. от Политическа партия „ГЕРБ“, представлявана от Надежда Радославова Димитрова - упълномощен представител, свързана с нарушение в изборния ден, постъпила в 19.08 ч.
относно: Сигнал с вх. № 335/02.04.2023 г. от Политическа партия „ГЕРБ“, представлявана от Надежда Радославова Димитрова - упълномощен представител, свързана с нарушение в изборния ден, постъпила в 19.08 ч.