Районна избирателна комисия Разград
РЕШЕНИЕ
№ 58-НС
Разград, 06.03.2023
ОТНОСНО: Назначаване на съставите на СИК и утвърждаване списъка на резервните членове в община Кубрат в изборите за народни представители на 02 април 2023 г.
Постъпило е писмо с вх. № 66/02.03.2023г. от кмета на община Кубрат, с което уведомява комисията, че на проведените консултации на 25.02.2023 г. е постигнато съгласие между участвалите представители на партиите и коалициите, по отношение на съставите на секционните избирателни комисии на територията на община Кубрат.
С писмото е представено Предложение за съставите на СИК в община Кубрат, за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г., заедно със списък на резервните членове, както и документите по чл. 91, ал. 8, т. 2, 3 и 4 от ИК.
Направеното предложение за съставите на СИК от кмета на Община Кубрат е в съответствие с разпоредбите на чл. 92, ал.1, 3 и 6 от ИК.
Разпределението на места в СИК и техните ръководства между партиите и коалициите е в съответствие с Решение № 28-НС от 17.02.2023г. на РИК – Разград.
РИК – Разград не констатира нередности в представените документи.
На основание чл. 72, ал. 1, т. 4 във връзка с чл. 91, ал. 11 във връзка с ал. 8 от ИК, Предложение постъпило с писмо вх. № 66/02.03.2023г. от кмета на община Кубрат, Решение № 1683-НС от 16 февруари 2023 г. на ЦИК, Решение № 20-НС от 17.02.2023 г. на РИК – Разград и Решение № 28-НС от 17.02.2023г. на РИК – Разград, РИК Разград
РЕШИ:
1.Назначава съставите на СИК в община Кубрат в изборите за народни представители на 02 април 2023 г., както следва:
Секция 181600001 - Беловец - ул. "Искър" № 2 – читалище |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Мая Денчева Иванова |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
2 |
Тодорка Тасева Тодорова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
|
|||
3 |
Фатме Хасанова Чакърова |
|
Секретар |
ДПС |
|
|
|||
4 |
Бейлян Бейтиева Еминова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Емилия Петрова Илиева |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Стела Петрова Калчева |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Момчил Николов Йорданов |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Лилия Кръстева Йосифова |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Ивелина Венелинова Маринова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600002 - Беловец - ул. "В. Левски" № 31 - ОУ „В. Левски“ |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Фатме Кязим Мехмедова |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Тургай Орхан Емин |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Шабан Летифов Хаджиев |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Марин Кирилов Маринов |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Юлиян Димитров Тотев |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Илиян Стоянов Друмев |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Татяна Миланова Йорданова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Найден Георгиев Неделчев |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Бейти Еминов Османов |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600003 - Бисерци - ул. "Бисер" № 62 - ОУ „ Н. Й. Вапцаров“ |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Айше Елиманова Ебазерова |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Михаела Александрова Бучкова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
|
|||
3 |
Катя Стефанова Георгиева |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Мария Христова Петкова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Диляна Георгиева Ангелова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Нермин Ахмедова Юмерова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Коци Иванов Костов |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Димитричка Стоянова Неделчева |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Сергей Божиков Костов |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600004 - Бисерци - ул. "Бисер" № 25 – читалище |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Мюжгян Али Халил |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
2 |
Стоян Иванов Ангелов |
|
Зам. председател |
ПП |
|
|
|||
3 |
Ергюн Аляйдинов Ефраимов |
|
Секретар |
ДПС |
|
|
|||
4 |
Петко Йорданов Ангелов |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Деян Андреев Минчев |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Нуртен Шакирова Юсню |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Иванка Георгиева Христова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Любен Александров Неделчев |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Ангел Божиков Костов |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600005 - Божурово - ул. "В. Левски" № 32 – читалище |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Мариана Ангелова Тодорова |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
2 |
Росен Митев Станков |
|
Зам. председател |
ПП |
|
|
|||
3 |
Мехмед Ебазеров Билялов |
|
Секретар |
ДБ |
|
|
|||
4 |
Несрин Бейтиева Салиева |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Ганиме Амишева Сабриева |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
6 |
Нуртен Адилова Яхова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Бисерка Станчева Митева |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600006 - Горичево - ул. "Лудогорие" № 40 - читалище откъм ул. „Панайот Хитов“ |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Елин Пейчев Неделчев |
|
Председател |
ДБ |
|
|
|||
2 |
Мехрибан Османова Хасанова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Милена Илиева Кацарска |
|
Секретар |
Български възход |
|
|
|||
4 |
Гюлвер Исмет Ариф |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Евтим Николов Иванов |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Веселин Цветков Найденов |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Станчо Дечев Петров |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600007 - Задруга - ул. "Христо Ботев" № 22 - читалище |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Севин Неждет Селиман |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Севинч Гюрджанова Ферад |
|
Зам. председател |
Български възход |
|
|
|||
3 |
Николинка Матева Йорданова |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Бенан Беязидов Махмудов |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
5 |
Хакан Рейхан Неджми |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Йорданка Добрева Желязкова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Димитринка Георгиева Димитрова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600008 - Звънарци - ул. „Кирил и Методий“ №13 - НЧ „Васил Левски 1932“ |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Зюлфи Зюлфиев Карасалихов |
|
Председател |
ПП |
|
|
|||
2 |
Хюсние Фикрет Расимова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Нефисе Джефер Наим |
|
Секретар |
ДПС |
|
|
|||
4 |
Виолета Георгиева Христозова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Розалия Димитрова Колева |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Нургюл Адилова Мехмедова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Вярка Борисова Костова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Георги Георгиев Минчев |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Шерифе Ахмедова Ахмедова |
Член |
Български възход |
|
|||||
Секция 181600009 - Каменово - ул. "Трапезица" № 56 - читалище |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Любен Атанасов Русинов |
|
Председател |
ПП |
|
|
|||
2 |
Светла Христова Иванова |
|
Зам. председател |
БСП за България |
|
|
|||
3 |
Анета Борисова Ангелова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Ивайло Любчев Иванов |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Катерина Димова Василева |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
6 |
Пенка Стоянова Стоянова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Милка Минчева Енчева |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600010 - Кубрат - ул. "Лом" № 1 - ОУ „Хр. Смирненски“ |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Стефка Николаева Тодорова |
|
Председател |
ДБ |
|
|
|||
2 |
Десислава Христова Димитрова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
|
|||
3 |
Мария Цанкова Георгиева |
|
Секретар |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
4 |
Ивелина Маринова Димитрова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
5 |
Даниела Проданова Няголова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Гюлшан Салиева Добруджанова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
7 |
Цветелина Стефкова Илиева |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Медиха Мехмедова Тюллер |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
9 |
Гюлшен Кязим Юсеин |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600011 - Кубрат - ул. "Лом" № 1 - ОУ „Хр. Смирненски“ |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Стоянка Николова Няголова |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
2 |
Пенка Борисова Йорданова |
|
Зам. председател |
БСП за България |
|
|
|||
3 |
Надежда Иванова Йорданова |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Росица Пенева Антонова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Гюлсюм Алиева Адемова |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
6 |
Никола Мирославов Йорданов |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Пенка Николова Банкова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
8 |
Павлинка Радинова Стоянова |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Радка Иванова Енева |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600012 - Кубрат - ул. "Лом" № 1 - ОУ „Хр. Смирненски“ |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Исмигюл Ерунова Ниятова |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Петя Димитрова Атанасова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Силвия Георгиева Джипова-Дочева |
|
Секретар |
ДБ |
|
|
|||
4 |
Сара Дрис Зуини |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
5 |
Йорданка Колева Енчева |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Валентина Николова Костова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
7 |
Мария Петкова Джипова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Йорданка Маринова Василева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
9 |
Иванка Русева Енчева |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|
||||||||
Секция 181600013 - Кубрат - ул. "Цар Иван Асен II" № 9 - ПГ |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Йорданка Христова Отт |
|
Председател |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
2 |
Росица Иванова Николова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Габриела Пламенова Тодорова |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Величка Станчева Станева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Лидка Дочева Бойчева |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Кенан Алиев Сюлейманов |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
7 |
Десислава Драгомирова Симеонова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Албена Илиева Тодорова |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Румяна Йорданова Енчева |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600014 - Кубрат - ул. "Цар Иван Асен II" № 9 - ПГ |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Юлия Пенева Станкова |
|
Председател |
ПП |
|
|
|||
2 |
Сашка Николова Владова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Танел Шенол Рамадан |
|
Секретар |
ДБ |
|
|
|||
4 |
Галина Володева Георгиева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Ивелин Димитров Йорданов |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Камен Росенов Кирилов |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Росица Георгиева Стефанова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Зейнеб Исмаил Акифова |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
9 |
Донка Александрова Янкова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600015 - Кубрат - ПУИ "Петър Берон" - горен вход |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Цветалина Стефанова Маринова |
|
Председател |
БСП за България |
|
|
|||
2 |
Полина Димитрова Христова |
|
Зам. председател |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
3 |
Лиляна Христова Пенчева |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Рухи Даудов Османов |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Антоанета Димитрова Димитрова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Невен Ангелов Митев |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
7 |
Николинка Иванова Владимирова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
8 |
Ангелинка Василева Неделчева |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Венетка Ангелова Иванова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600016 - Кубрат - СУ "Христо Ботев" - стара сграда - откъм ул. „Гагарин" |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Снежана Николаева Москова |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
2 |
Деница Колева Димитрова |
|
Зам. председател |
ДБ |
|
|
|||
3 |
Дяна Златева Димитрова |
|
Секретар |
БСП за България |
|
|
|||
4 |
Наргис Зюлкюф Рамадан |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Танка Николова Цандева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Вера Илиева Николова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Станислава Димитрова Станчева |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
8 |
Гинка Райкова Славова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
9 |
Юлия Асенова Филипова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600017 - Кубрат - СУ "Христо Ботев" - нова сграда – актова зала |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Анюшка Друмева Антонова |
|
Председател |
БСП за България |
|
|
|||
2 |
Райна Николова Герова |
|
Зам. председател |
ПП |
|
|
|||
3 |
Цветомира Стоилова Стоилова |
|
Секретар |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
4 |
Даниела Василева Накова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Юлия Василева Калчева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Дарина Николова Димитрова |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
7 |
Васил Жечев Бойчев |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
8 |
Леман Сеидова Хюсеин |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Пламка Димитрова Цветкова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600018 - Кубрат - ул. "Пейо Яворов" - здравна служба |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Афизе Айдън Скендер |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Хатидже Акифова Ахмедова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Кяние Османова Кяшиф |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Донка Костадинова Славова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
5 |
Иваничка Станчева Ангелова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
6 |
Росица Славова Иванова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
7 |
Йорданка Петрова Милкова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Даниела Бончева Костадинова |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Нели Димитрова Николова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600019 - Медовене - ул. "Хан Аспарух" № 20 - читалище |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Мехриджан Раимова Акифова |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Стефанка Светославова Петрова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Бойка Душанова Кирова |
|
Секретар |
ДБ |
|
|
|||
4 |
Цвятко Найденов Николов |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
5 |
Емил Петров Христов |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
6 |
Марионела Петрова Стоянова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
7 |
Галина Найденова Найденова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600020 - Мъдрево - ул. "Хан Кубрат" № 77 - детска градина |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Мустафа Али Ялама |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Радослав Петров Петров |
|
Зам. председател |
ПП |
|
|
|||
3 |
Здравелина Йорданова Симеонова |
|
Секретар |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
4 |
Исми Мехмед Али |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Фильо Стоянов Филев |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Емилия Колева Петрова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
7 |
Звезделина Димитрова Маринова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Николай Василев Димитров |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Мария Йорданова Василева |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600021 - Равно - ул. “Иван Вазов" № 25 - НЧ „Стефан Караджа“ |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Мелда Неджати Абтулова |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Вица Русева Павлова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Ивайло Богданов Борисов |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Здравко Илиев Атанасов |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
5 |
Венцеслав Тодоров Кънчев |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Петър Миленов Петров |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
7 |
Стоянка Дакова Иванова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Йордан Колев Йорданов |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Веселинка Иванова Ганева |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|
||||||||
Секция 181600022 - Савин - ул. "Здравец" № 2а - читалище |
|
|
|||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Пенка Донева Николова |
|
Председател |
ПП |
|
|
|||
2 |
Румяна Петкова Банковска |
|
Зам. председател |
БСП за България |
|
|
|||
3 |
Мартина Маринова Димитрова |
|
Секретар |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
4 |
Елина Иванова Сборчикова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Севгинар Хюсеинова Шюкри |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
6 |
Наталия Емилова Ефтимова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
7 |
Еленка Георгиева Димитрова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
8 |
Ивайло Иванов Христов |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Валерий Денев Владимиров |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600023 - Севар - ул. "Гагарин" № 1 - читалище - актова зала |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Гюнай Арифов Коджаибрямов |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Дарина Антонова Средкова |
|
Зам. председател |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
3 |
Айше Мехмедова Рафиева-Кючюкова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Анета Димова Кирилова-Каменова |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Светла Иванова Колева |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
6 |
Владислав Юлиянов Димитров |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
7 |
Янка Христова Георгиева |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Зюлфю Мюзелифов Лятифов |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Ростислав Станиславов Василев |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
Секция 181600024 - Севар - ул. "Кирил и Методий" № 14 – училище |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Гюнай Сюлейманов Хюсеинов |
|
Председател |
ДПС |
|
|
|||
2 |
Зюхал Алиева Кенарова |
|
Зам. председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
3 |
Инна Петрова Тошева |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Назифе Кадирова Ахмедова |
|
Член |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
5 |
Ширин Зекериева Шабанова |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
6 |
Сийнем Дениз Таир |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
7 |
Даниела Михайлова Петкова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Сезгин Акифов Федаилов |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Гьокчен Мехмед Юмук |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600025 - Сеслав - ул. „Александър Стамболийски“ №19 – ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Марио Иванов Савов |
|
Председател |
ПП |
|
|
|||
2 |
Севил Сейфидин Али |
|
Зам. председател |
ДПС |
|
|
|||
3 |
Гюлджан Дауд Заир |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Феймие Бедриева Сабриева |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Лилия Красимирова Митева |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
6 |
Величка Иванова Тодорова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
7 |
Наджие Ибишева Реджебова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
8 |
Семра Скендер Куртчу |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
9 |
Сабрие Исмет Вели |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600026 - Тертер - ул. "Иван Вазов" № 1, I-ви етаж на адм. сграда |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Маргаритка Илиева Енчева |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
2 |
Цена Дончева Стефанова |
|
Зам. председател |
БСП за България |
|
|
|||
3 |
Ивелин Андреев Николов |
|
Секретар |
Български възход |
|
|
|||
4 |
Венцислав Георгиев Вълев |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
5 |
Мехмед Махмуд Асан |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
6 |
Анифе Байрам Мустафова |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
7 |
Татяна Михайлова Калея |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
|
|
||||||||
Секция 181600027 - Точилари - ул. "Цар Калоян" № 7, I-ви етаж на адм. сграда |
|
||||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Иваничка Анастасова Георгиева |
|
Председател |
ДБ |
|
|
|||
2 |
Севгюл Раиф Мюмюн |
|
Зам. председател |
Български възход |
|
|
|||
3 |
Антония Стефанова Средкова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Айсел Фикрет Юсуф |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Вихър Христов Митев |
|
Член |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
6 |
Емануела Александрова Бучкова |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
7 |
Румяна Иванова Бобева |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
|
|
||||||||
Секция 181600028 - Юпер - пл. "Оборище" № 6 – читалище |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Добринка Тодорова Нейкова-Димитрова |
|
Председател |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
2 |
Вероника Данчева Стоянова |
|
Зам. председател |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
3 |
Поля Пенчева Григорова |
|
Секретар |
ПП |
|
|
|||
4 |
Стела Емилова Любенова |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
5 |
Михаил Христов Михайлов |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
6 |
Стефан Илиев Станчев |
|
Член |
БСП за България |
|
|
|||
7 |
Марияна Иванова Маркова |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600029 - МБАЛ Кубрат - ул. “Княз Борис I“ № 12 |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Гинка Петрова Панчева |
|
Председател |
БСП за България |
|
|
|||
2 |
Стоян Йорданов Стоянов |
|
Зам. председател |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
3 |
Цветомира Маринова Стефанова |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Полина Пенева Дянкова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
5 |
Зевджие Исмаилова Сабриева |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
6 |
Кенан Расимов Мустафов |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
7 |
Първолета Георгиева Тихова |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
|
|||||||||
Секция 181600030 - ДСХ с. Тертер - ул. “Гоце Делчев“ № 5 |
|
|
|
||||||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
Партия/Коалиция |
Телефон |
|
|||
1 |
Татяна Георгиева Павлова |
|
Председател |
БСП за България |
|
|
|||
2 |
Радка Димитрова Георгиева |
|
Зам. председател |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
|
|
|||
3 |
Димитър Павлов Ганчев |
|
Секретар |
ГЕРБ-СДС |
|
|
|||
4 |
Явуз Халилов Ахмедов |
|
Член |
Български възход |
|
|
|||
5 |
Гюлсевим Илмиева Зекериева |
|
Член |
ДПС |
|
|
|||
6 |
Силвия Христова Петрова |
|
Член |
ДБ |
|
|
|||
7 |
Катя Петрова Маринова |
|
Член |
ПП |
|
|
|||
№ |
Име, презиме и фамилия |
ЕГН |
Длъжност |
ПП/КП |
Телефон |
1 |
Селин Бейханова Селиманова |
|
Резерва |
ДПС |
|
2 |
Айнур Белгин Зайкърова |
|
Резерва |
ДПС |
|
3 |
Айше Недим Риза |
|
Резерва |
ДПС |
|
4 |
Таня Асенова Великова |
|
Резерва |
ДПС |
|
5 |
Айше Шезаит Яхова |
|
Резерва |
ДПС |
|
6 |
Нигяр Алиосманова Кючюкова |
|
Резерва |
ДПС |
|
7 |
Несибе Хаккъева Кедикова |
|
Резерва |
ДПС |
|
8 |
Несрин Бехчет Хюсеинова |
|
Резерва |
ДПС |
|
9 |
Есин Шерафедин Билялова |
|
Резерва |
ДПС |
|
10 |
Сехаре Себайдинова Хюсеинова |
|
Резерва |
ДПС |
|
11 |
Самир Метин Джевдет |
|
Резерва |
ДПС |
|
12 |
Семра Ахмедова Неби |
|
Резерва |
ДПС |
|
13 |
Севдие Алиш Халил |
|
Резерва |
ДПС |
|
14 |
Йордан Василев Енев |
|
Резерва |
ДПС |
|
15 |
Радка Иванова Енева |
|
Резерва |
ДПС |
|
16 |
Гюлсевим Хамзова Мехмедова |
|
Резерва |
ДПС |
|
17 |
Севим Алиева Ахмедова |
|
Резерва |
ДПС |
|
18 |
Хакан Юсеинов Мехмедов |
|
Резерва |
ДПС |
|
19 |
Недка Илиева Иванова |
|
Резерва |
БСП за България |
|
20 |
Стефко Йорданов Стефанов |
|
Резерва |
БСП за България |
|
21 |
Митю Цанков Бобев |
|
Резерва |
БСП за България |
|
22 |
Атанас Георгиев Георгиев |
|
Резерва |
БСП за България |
|
23 |
Величка Маринова Георгиева |
|
Резерва |
БСП за България |
|
24 |
Богомил Маринов Йорданов |
|
Резерва |
БСП за България |
|
25 |
Румяна Димитрова Стойчева |
|
Резерва |
БСП за България |
|
26 |
Пенка Петрова Йорданова |
|
Резерва |
БСП за България |
|
27 |
Димитър Петров Сяров |
|
Резерва |
БСП за България |
|
28 |
Павлина Ангелова Христова |
|
Резерва |
БСП за България |
|
29 |
Тодорка Черникова Чукова |
|
Резерва |
БСП за България |
|
30 |
Недка Николова Стоянова |
|
Резерва |
ДБО |
|
Решението може да се оспори в тридневен срок от обявяването му пред ЦИК.
Председател: Жоро Михайлов Чобанов
Секретар: Юмгюл Мухарем Ахмедова
* Публикувано на 06.03.2023 в 19:23 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Обявяване на резултатите от гласуването в Осемнадесети многомандатен изборен район - Разградски
относно: Сигнал с вх. № 336/02.04.2023 г. от Политическа партия „ГЕРБ“, представлявана от Надежда Радославова Димитрова - упълномощен представител, свързана с нарушение в изборния ден, постъпила в 19.08 ч.
относно: Сигнал с вх. № 335/02.04.2023 г. от Политическа партия „ГЕРБ“, представлявана от Надежда Радославова Димитрова - упълномощен представител, свързана с нарушение в изборния ден, постъпила в 19.08 ч.