Районна избирателна комисия Разград
РЕШЕНИЕ
№ 48-НС
Разград, 28.02.2017
ОТНОСНО: Назначаване на секционните избирателни комисии в Община Самуил и утвърждаване списъка на резервните членове.
На основание чл. 72, ал. 1, т. 4 и 5 от ИК, и Решение № 4182 – НС / 01.02.2017 г. на ЦИК, Предложение с вх.№ 64/ 28.02.2017г. на кмета на община Самуил и Предложение с вх.№ 65/ 28.02.2017г. от упълномощения представител на Коалиция „Реформаторски блок“ – Теодор Борисов Ролев, РИК - Разград:
Р Е Ш И :
Назначава Секционни избирателни комисии в Община Самуил в изборите за народни представители на 26 март 2017 г. и утвърждава списъка на резервните членове както следва:
ЕДИНЕН № СИК 182900001 СЕЛО БОГДАНЦИ АДРЕС НА СИК: С.БОГДАНЦИ, УЛ." Г.БЕНКОВСКИ" №14 |
||||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||||
1 |
ТАНИХЕР РЕДЖЕБ МЕХМЕД |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|||||
2 |
ГАНКА ДИМОВА ГЕОРГИЕВА |
|
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||||
3 |
ЗИЯ ИСМЕД НЕДЖИБ |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
4 |
СЕВИНЧ ИСУФ АЛИ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||||
5 |
ВЕЛИКО КОЛЕВ ИВАНОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”АТАКА” |
||||
6 |
СТОИЛ МИНЕВ БОТЕВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я”ПФ” |
||||
7 |
НЕХИРЕ ХАСАН ФЕРАД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
||||
8 |
селяйдин мехмед шабан |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
9 |
ИСМАИЛ ШУКРИ АДЕМ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900002 СЕЛО БОГОМИЛЦИ АДРЕС НА СИК: С.БОГОМИЛЦИ, УЛ." Г.МИЛЕВ" №17 |
|||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
|||||
1 |
БЕХИДЖЕ СЮЛЕЙМАНОВА МУСТАФА |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|||||
2 |
НЕСРИН ХАСАН АДЕМ |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
КП”ББЦ” |
|||||
3 |
БЕНИДЕ СЪДКЪЕВА ХАСАНОВА |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
4 |
НАЗИФЕ ИСА ИСМАИЛ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||||
5 |
МЮЖГЯН ФИКРЕДОВА ИСМАИЛ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
ПП”АТАКА” |
||||
6 |
АЙЛИН ХАСАН МУСТАФА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
7 |
ПЕТЪР ТОДОРОВ ТОДОРОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900003 СЕЛО ВЛАДИМИРОВЦИ АДРЕС НА СИК: С.ВЛАДИМИРОВЦИ, УЛ." ХР.БОТЕВ" №2 |
|||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
|||||
1 |
САЛИ РАМАДАН САЛИ |
|
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
ВИСШЕ |
|
ПП”ДПС” |
||||
2 |
КРАСИМИР САНДЕВ ДОБРЕВ |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
К-Я”ПФ” |
|||||
3 |
АЛИ АХМЕД АЛИ |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
4 |
ДЖЕВДЕТ АХМЕД ЕХЛИМАН |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||||
5 |
ДИНЧЕР АЛИ ЧАУШ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
6 |
НАДЖИЕ ИСМЕТОВА МУСТАФА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”АТАКА” |
||||
7 |
АЛИ РИЗА САБРИ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я”АБВ” |
|||
8 |
МЕХМЕД АХМЕД ЯКУБ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ОСНОВНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||||
9 |
МЕХМЕД АХМЕД ОСМАН |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|
ЕДИНЕН № СИК 182900004 СЕЛО ВЛАДИМИРОВЦИ АДРЕС НА СИК: С.ВЛАДИМИРОВЦИ, УЛ." ХР.БОТЕВ" №2 |
|||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||
1 |
ПАВЛИН КУЗМАНОВ ЦВЯТКОВ |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
2 |
НЕРГИС ЮСУФ НАСУФ |
|
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||
3 |
АЙТЕН ТАСИН МЕХМЕД |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
ВИСШЕ |
|
ПП”ДПС” |
||
4 |
ДЕНИЗ МЕМДУЕВ САЛИЕВ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я”АБВ” |
|
5 |
ЕМИНЕ МЕХМЕД ЕФРАИМ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||
6 |
ФАТМЕ АЛИ ХАСАН |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||
7 |
НУРСЕЛ АХМЕД МЕХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
ПП”ДПС” |
||
8 |
НЕВЗАТ МЕХМЕД АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||
9 |
МУСТАФА ХЮСЕИН МЕХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
ОСНОВНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900005 СЕЛО ГОЛЯМА ВОДА АДРЕС НА СИК: С.ГОЛЯМА ВОДА , УЛ." ЦАРЕВЕЦ" №25 |
|||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
|||
1 |
ФАТМЕ МЮСТЕДЖЕБ АХМЕДОВА |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
2 |
ЗЕХРА САЛИ ОСМАН |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
КП”РБ” |
|||
3 |
ЗАТИЕ ЗАИД ЮМЕРОВА |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||
4 |
МЕХМЕД СЕБАЙДИНОВ РЕДЖЕБОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||
5 |
ГЮЛДЖАН МЕХМЕДОВА МУХАРЕМОВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||
6 |
АХМЕД ШАБАН АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||
7 |
ИВЕЛИНА ПЕНЧЕВА НЕДЕЛЧЕВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП”РБ” |
||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900006 СЕЛО ГОЛЯМ ИЗВОР АДРЕС НА СИК: С.ГОЛЯМ ИЗВОР, УЛ."В.ЛЕВСКИ" №85 |
|||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
|||
1 |
МАРИЯН ИВАНОВ БОЯНОВ |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
2 |
ЕВГЕНИЯ ИВАНОВА АНГЕЛОВА |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
3 |
ТЕОДОР СТИЛЯНОВ ТОДОРОВ |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
||
4 |
ГАЛИН НИКОЛОВ САВОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||
5 |
ПЕНКА ИВАНОВА КОЛЕВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||
6 |
АТАНАСКА АНГЕЛОВА МИТЕВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ПФ” |
||
7 |
ШЮКРИЕ ЮДЖЕЛОВА ЗЕКЕРИЕВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО - СПЕЦИАЛНО |
КП”РБ” |
|
ЕДИНЕН № СИК 182900007 СЕЛО ЖЕЛЯЗКОВЕЦ АДРЕС НА СИК: С.ЖЕЛЯЗКОВЕЦ, УЛ." ТРАКИЯ" №24 |
||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПАРТИЯ/КОАЛИЦИЯ |
||||
1 |
ДИАНА ЙОРДАНОВА МАРИНОВА |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||||
2 |
ЦВЕТАН ПЕТРОВ ЦАНЕВ |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
К-Я” ПФ” |
||||
3 |
ПЕНКА ГАНЧЕВА ДЕЧЕВА |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
4 |
ДИМИТЪР ВЕСЕЛИНОВ ПЕНЧЕВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
5 |
ПЕТЪР ДИМИТРОВ ПЕТРОВ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
||
6 |
ЙОРДАНКА ДИМОВА ГЕОРГИЕВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
7 |
МЮРВЕТ АКИФ АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|||
8 |
ДИМИТЪР АНГЕЛОВ КИРАНОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
9 |
НЕВРИЕ РУЖДИ АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП” РБ” |
|||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900008 СЕЛО ЗДРАВЕЦ АДРЕС НА СИК: С.ЗДРАВЕЦ , УЛ." Г.МИЛЕВ" №56 |
||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||
1 |
СИБЕЛ МУСТАФА РАМАДАН |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
К-Я”АБВ” |
||||
2 |
гЮСУН ИБРЯМОВА КАДИР |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
КП” ББЦ” |
||||
3 |
СЕВДЖИХАН ИСМАИЛ АЛИШ |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
4 |
ЕРДЖАН ВЕДАТ ШАБАН |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
5 |
ШИРИН ХЮСЕИН АЛИ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
6 |
ЙОЗДЖАН МЕХМЕД АХМЕД |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
||
7 |
СЕМРА РИДВАН РАМАДАН |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП” РБ” |
|||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900009 СЕЛО КРИВИЦА АДРЕС НА СИК: С.КРИВИЦА, УЛ." ИВАЙЛО" №42А |
||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||
1 |
КЕРИМЕ ФИКРЕТОВА МЕХМЕД |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
ВИСШЕ |
|
ПП”АТАКА” |
||||
2 |
МЕСУТ НЕЗИР НЕДЖИБ |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
КП”ББЦ” |
||||
3 |
ХЪКМЕТ ФЕРЕДЕ ЗАИД |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
4 |
КАДИР КАДИР РАХИМ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ОСНОВНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
5 |
ГЮЛЮМСЕР ХЮСЕИН НАЗИФ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
КП”ББЦ” |
||||
6 |
СВЕТЛИН СТАЙКОВ ИВАЙЛОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ОСНОВНО |
|
ПП”ГЕРБ” |
|||
7 |
КАДРИЕ ИСМЕТ ШУКРИЕВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП”РБ” |
|
ЕДИНЕН № СИК 182900010 СЕЛО НОЖАРОВО АДРЕС НА СИК: С.НОЖАРОВО, УЛ." ХР.СМИРНЕНСКИ" №6 |
|||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||
1 |
ПЕТКО ФИЛКОВ МАТЕВ |
|
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
К-Я”ПФ” |
||
2 |
АЙШЕ НИЯЗИ АЛИЕВА |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
КП”РБ” |
|||
3 |
ЕМИНЕ ИСМАИЛ СЮЛЕЙМАН |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
ВИСШЕ |
|
ПП “ГЕРБ” |
||
4 |
АДЕМ КЯМИЛ ЗЕЙФУЛА |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|
5 |
ФАТМЕ ОСМАН ЮМЕР |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|
6 |
МЕТИН САБИТ ЧЕРКЕЗ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
ПП “ГЕРБ” |
|
7 |
ЮЗДЖАН ГЮНЕЛ САДУЛА |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|
8 |
РЕЙХАН СЕЛИМ КЕРИМ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
||
9 |
САДИФЕ САЛИ САЛИЕВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП”ББЦ” |
||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900011 СЕЛО ПЧЕЛИНА АДРЕС НА СИК: С.ПЧЕЛИНА, УЛ." БАЙКАЛ" №2 |
|
||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
|||
1 |
САНИЕ МУСТАФА РАМАДАН |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
ВИСШЕ |
|
К-Я”АБВ” |
|||
2 |
СЕВДЖИХАН НУРИ ЗАИД |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
3 |
ГЮНЕЛ МЕХМЕД ЮМЕР |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
||
4 |
ШЕНОЛ ШЕФКЪ САЛИМ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП”ББЦ” |
|
5 |
КЯМИЛ АХМЕД ХАЛИЛ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ДПС” |
|
6 |
РЕМЗИ МУСТАФА АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
ОСНОВНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
||
7 |
АЙШЕГЮЛ ХАСАН АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП”РБ” |
||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900012 СЕЛО КАРА МИХАЛ АДРЕС НА СИК: С.КАРА МИХАЛ, УЛ." ХР.БОТЕВ" №5 |
|||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НАПП/КОАЛИЦИЯ |
|||
1 |
ДЕНИЦА ИВАНОВА НЕНКОВА |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
2 |
ЦАНКО СТОЕВ НЕДКОВ |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
3 |
ЗАИД АХМЕД МУРАД |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”АТАКА” |
||
4 |
ДАРИНКА СТОЯНОВА ЦВЕТКОВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я”ПФ” |
||
5 |
КАЛОЯН РАЧЕВ КОЛЕВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|
ЕДИНЕН № СИК 182900013 СЕЛО ХУМА АДРЕС НА СИК: С.ХУМА, УЛ." Г.МИЛЕВ" №25 |
|
|||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||
1 |
СЕФТИН САЛИЕВ МУСОВ |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
||||
2 |
ФАТМЕ ДЖЕВАТОВА МУСАЕВА |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
КП”РБ” |
|||||
3 |
АЙСУН ЯКУБ ХАБИЛ |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
4 |
ГЮНЕР ШАБАН ШАКИР |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
5 |
БЕЙРАМ АХМЕДОВ ХЮСЕИНОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
6 |
НАЗИМЕ ОСМАНОВА ХАСАНОВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП”ББЦ” |
|||
7 |
ХАВА ХАБИЛОВА МЕХМЕДОВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”АТАКА” |
|||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900014 СЕЛО ХЪРСОВО АДРЕС НА СИК: С.ХЪРСОВО, УЛ." АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ" №32 |
||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
|
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||
1 |
НАЦКА ТОДОРОВА БОРИСОВА |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
||||
2 |
ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ ЙОРДАНОВ |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
К-Я “ ПФ” |
||||
3 |
МИХАИЛ ПЕТРОВ ТОДОРОВ |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
4 |
ШУКРИЕ МЕХМЕД ХАСАН |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|||
5 |
ЮКИЕ АЙДЪНОВА НАЗИФ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП”ББЦ” |
|||
6 |
СТЕФАН НИКОЛОВ САВОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
7 |
ВЕНЕТА МИКОВА МАРИНОВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
КП РБ |
|||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900015 СЕЛО САМУИЛ АДРЕС НА СИК: С.САМУИЛ, УЛ." Д.БЛАГОЕВ" №38 |
||||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
|
ЕГН |
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
|||||
1 |
ХАЛИМЕ ЕРСИНОВА САЛИЕВА |
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
||||
2 |
ВЕНЕТА НЕДКОВА СТОЯНОВА |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
КП”РБ” |
||||
3 |
СЕВИМ ХАЛИЛОВА РАМАДАНОВА |
|
|
|
СЕКРЕТАР |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
||
4 |
ЯНКА МИХАЙЛОВА ТОДОРОВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
5 |
МЕЛЕГБЕР ИБРАИМ СЕЛИМАН |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|||
6 |
ПЕТКО ИВАНОВ ПЕТКОВ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я”ПФ” |
|||
7 |
ШУКРИ АХМЕД ШУКРИ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
8 |
МЕРИЯ МЕХМЕДОВА АЛИ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ВИСШЕ |
|
К-Я”АБВ” |
|||
9 |
НЕДЯЛКА ЖЕКОВА ЙОРДАНОВА |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
|
ЕДИНЕН № СИК 182900016 СЕЛО САМУИЛ АДРЕС НА СИК: С.САМУИЛ, УЛ." ИВАЙЛО" №16 |
|
|||||||||
№ |
ТРИТЕ ИМЕНА |
ЕГН |
ДЛЪЖНОСТ |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПП/КОАЛИЦИЯ |
||||||
1 |
МЕСУТ АДИЛ ХАЛИМ |
|
|
|
ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|||
2 |
ХАТИДЖЕ ДЖЕВАТОВА МУСТАФА |
|
|
ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛ |
СРЕДНО |
|
КП”РБ” |
||||
3 |
НИЯЗИ НИЯЗИ ЕЮБ |
|
|
СЕКРЕТАР |
|
ВИСШЕ |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
4 |
САБРИ РЕШАД САБРИ |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я”АБВ” |
|||
5 |
ИСМАИЛ ФАРУК АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я “ БСП ЛБ” |
|||
6 |
ВЕСКА БОРИСОВА ПЕТКОВА |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
К-Я”ПФ” |
||
7 |
ФАТМЕ ХЮСЕИН ЯХЯ |
|
|
ЧЛЕН |
|
ОСНОВНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
|||
8 |
ЕРВИН БЕКИР АХМЕД |
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП”ДПС” |
|||
9 |
ТОДОР ЦАНКОВ КОСТАДИНОВ |
|
|
|
ЧЛЕН |
|
СРЕДНО |
|
ПП “ГЕРБ” |
СПИСЪК НА РЕЗЕРВНИТЕ ЧЛЕНОВЕ
1.ПП “ ДПС “:
№ |
№ НА СИК, НАСЕЛЕНО МЯСТО |
ИМЕ, ПРЕЗИМЕ И ФАМИЛИЯ |
ЕГН |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПАРТИЯ |
1 |
001-с.Богданци |
ДЖОШКУН РАМИС ХАЛИМ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
2 |
003-с.Владимировци |
АЛИ ИБРАМ АЛИ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
3 |
004-с.Владимировци |
АЛИ САЛИ АЛИ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
4 |
005-Голяма вода |
СЕЙНУР ФЕЙЗИЛА МУСТАФА |
|
СРЕДНО |
ДПС |
5 |
005-Голяма вода |
АЙТЕН МАХМУД МЕХМЕД |
|
СРЕДНО |
ДПС |
6 |
006-с.Голям извор |
САЛИХА ИБРЯМ КЬОФТЕДЖИ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
7 |
007-с.Желязковец |
РЕЙХАН САЛИ САЛИМ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
8 |
008- с.Здравец |
СЕЛИМЕ НИЯЗИ ИСМАИЛ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
9 |
009-с.Кривица |
НУРГЮЛ ШЕФКЪ ХАМДИ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
10 |
010-с.Ножарово |
НЕСИБЕ ИСКА ФИКРЕТ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
11 |
011-с.Пчелина |
НЕЖДЕТ САЛИМ КАДИР |
|
СРЕДНО |
ДПС |
12 |
013-с.Хума |
ОСМАН ХАККЪЕВ АХМЕДОВ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
13 |
014-с.Хърсово |
ДЖЕВДЕТ АЛИОСМАНОВ ОСМАНОВ |
|
СРЕДНО |
ДПС |
14 |
015-с.Самуил |
СЕМРА СЕРВЕТ АЛИЕВА |
|
ВИСШЕ |
ДПС |
15 |
016-с.Самуил |
НУРДЖИХАН ХЮСЕИН ЗЮЛКЯР |
|
СРЕДНО |
ДПС |
2.КОАЛИЦИЯ “ АБВ”:
№ |
№ НА СИК, НАСЕЛЕНО МЯСТО |
ИМЕ, ПРЕЗИМЕ И ФАМИЛИЯ |
ЕГН |
ОБРАЗОВАНИЕ |
ПАРТИЯ |
1 |
|
ЛАТИН АСЕНОВ ОГНЯНОВ |
|
СРЕДНО |
К-Я “АБВ” |
Решението може да се обжалва пред Централната избирателна комисия в срок до 3 дни от обявяването му на основание чл. 73, ал. 1 от ИК.
Председател: Нергин Хюсеинов Хамдиев
Секретар: Радка Радева Башакова
* Публикувано на 28.02.2017 в 18:25 часа
Свързани решения:
относно: Устен сигнал, подаден по телефона в 17:10ч., в изборния ден от гражданин касаещ несъвместимост по чл. 96 във връзка с чл. 66 ал. 2 от ИК в СИК № 181600009 на територията на община Кубрат.
относно: Жалба с вх. № 16 от регистъра на жалби и сигнали на РИК – Разград от Денчо Стоянов Бояджиев – председател на Общинския предизборен щаб на БСП гр. Разград относно нарушение в СИК № 182600023 в с. Стражец, община Разград.
относно: Жалба с вх. № 15 от Денчо Стоянов Бояджиев – председател на Общинския предизборен щаб на БСП гр. Разград относно нарушение в СИК № 182600029 в с. Ясеновец, община Разград.