• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Асен Денков Асенов
    • 2. Радко Любенов Ханджиев
    • 3. Иван Колев Герджиков
    • 4. Безат Безат Ахмед
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. ДИМИТЪР НИКОЛОВ ДИМИТРОВ
    • 2. ГЕОРГИ ВЕЛИКОВ ГЕОРГИЕВ
    • 3. ЦВЕТАЛИН МЛАДЕНОВ БОНЕВ
    • 4. Калоян Чавдаров Христов
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Станислав Добринов Стоянов
    • 2. Венцислав Михайлов Георгиев
    • 3. Даниела Петкова Векова
    • 4. ДИАНА ДИМИТРОВА НЕДЕЛЧЕВА
    • 5. Ивелина Янкова Матева
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Теодор Борисов Ролев
    • 2. Джейхан Ергюнов Хюсеинов
    • 3. Людмила Йорданова Димитрова
    • 4. Сюзан Хюсеинова Исмаилова
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Тони Димитров Баждаров
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Любомир Николов Чапкънов
    • 2. Стефан Анков Бояджиев
    • 3. Александър Роберт Димитров
    • 4. Левен Николаев Колев
    • 5. Марко Иванов Иванов
    • 6. Николай Димитров Тодоров
    • 7. Себатин Нехат Хюсмен
    • 8. Елица Северинова Маринова
  • 11. АТАКА
    • 1. Николай Георгиев Караколев
    • 2. Асен Петров Диков
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. ЕМИЛ ЙОРДАНОВ КЪНЕВ
    • 2. Петър Иванов Димитров
    • 3. МАРИН ГЕОРГИЕВ КАРАГЬОЗОВ
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Росен Маринов Костов
    • 2. Михаил Иванов Минков
    • 3. Генчо Христов Цонев
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Ахмед Реджебов Ахмедов
    • 2. Ихсан Халил Хаккъ
    • 3. Селиме Касимова Карагьозова-Шакир
    • 4. Денис Юнал Татар
    • 5. Севим Халилова Рамаданова
    • 6. Едис Рухиев Даудов
    • 7. Севгин Назъм Шукри
    • 8. Мехмед Реджеб Салим
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Маню Генов Манев
    • 2. Милен Цанков Иванов
    • 3. Христо Димитров Христов
    • 4. Димитър Енчев Петков
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Андрей Петков Андреев
    • 2. Георги Евгениев Драганов
    • 3. Ростислав Христов Касабов
    • 4. Веселин Русев Спасов
    • 5. Росица Николова Николова
  • 22. БНО
    • 1. Боян Веселинов Панайотов
    • 2. Васил Петров Ников
    • 3. Стефан Симеонов Тошев
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. ГЮЛЕР АХМЕДОВА МЕРДАНОВА
    • 2. ДИМИТЪР РАДЕВ ДИМИТРОВ
    • 3. ДАНИЕЛА НИКОЛОВА КУШКОВА
    • 4. ПЕТЪР АТАНАСОВ АТАНАСОВ
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Ива Митева Йорданова-Рупчева
    • 2. Драгомир Стефанов Петров
    • 3. Мария Григорова Господинова
    • 4. Мартин Василев Капралов
    • 5. Ромина Иванилова Първанова
    • 6. Нина Василева Тодорова
    • 7. Ирена Красимирова Колева
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Марин Шишев Шишев
    • 2. Цветомир Иванов Цанков
    • 3. Пламен Станчев Якимов
    • 4. Галя Григорова Ралева
    • 5. Николай Светославов Петров
  • 26. Партия МИР
    • 1. Ирена Момчилова Парунева
    • 2. Стоян Иванов Цанев
    • 3. Николай Василев Милушев
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Велико Николов Николов
    • 2. Ивайла Венелинова Георгиева
    • 3. Пресиан Емилов Иванов
    • 4. Веселин Пенев Вълчев
    • 5. Анчо Николов Костадинов
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Димитър Йорданов Запрянов
    • 2. Наум Асенов Наумов
    • 3. Цветан Райков Младенов
    • 4. Костадин Панайотов Димитров
    • 5. Здравко Митов Гановски
    • 6. Бойко Атанасов Тасев
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. АТАНАС ТОДОРОВ ГАРФАЛСКИ
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Мирослав Тодоров Грънчаров
    • 2. Милен Йоргов Минчев
    • 3. Нихат Ахмед Расим
    • 4. Огнян Досев Обрешков
    • 5. Деян Павлов Коларов
    • 6. Юнуз Ахмед Хаккъ
    • 7. Дамян Василев Милев
    • 8. Деян Росенов Пейчев
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Симеон Панов Изворов
    • 2. Александра Неделчева Ненова
    • 3. Николай Димитров Димитров
    • 4. Кристиян Сашев Калчев
    • 5. Николай Милчев Златков
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Десислава Вълчева Атанасова
    • 2. Гюнай Хюсмен Хюсмен
    • 3. Галина Милкова Георгиева-Маринова
    • 4. Зоя Петрова Велкова
    • 5. Владимир Димитров Димитров
    • 6. Красимир Димитров Христов
    • 7. Евелин Радославов Алексиев
    • 8. Айдън Нихадов Шабанов
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Елка Александрова Неделчева
    • 2. Денчо Стоянов Бояджиев
    • 3. Станислава Веселинова Русева
    • 4. Димитър Павлов Ганчев
    • 5. Милена Георгиева Няголова
    • 6. ЦВЕТЕЛИНА ВАЛЕРИЕВНА КОЖАНОВА-ЕНЧЕВА
    • 7. Ивайло Георгиев Димитров
    • 8. Милен Христов Христов
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Доротея Георгиева Георгиева
    • 2. Мартин Стефанов Обрешков
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Селзан Севгин Ибрахим
    • 2. Борислав Атанасов Даскалов
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Фатме Сафидинова Имамова
    • 2. Ивайло Георгиев Петков

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 300-ПВР / 22.11.2021

    относно: Обявяване на резултатите от гласуването в 18-ти МИР Разградски

  • № 297-ПВР / 21.11.2021

    относно: Разглеждане на постъпило Заявление с вх.№550/21.11.2021 г. от коалиция „ГЕРБ-СДС“, подадено чрез упълномощен представител, с което е предложена промяна в състава на ПСИК № 182900022, с. Пчелина, община Самуил, както и допълване списъка с резервните членове, в изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

  • № 296-ПВР / 21.11.2021

    относно: Разглеждане на постъпило Заявление с вх.№549/21.11.2021 г. от коалиция „ГЕРБ-СДС“, подадено чрез упълномощен представител, с което е предложена промяна в състава на СИК № 181400016, гр. Исперих, община Исперих, както и допълване списъка с резервните членове, в изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

всички решения