• 1. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Евгени Гутев Драганов
    • 2. Ангел Александров Петков
    • 3. Илина Младенова Петрова
    • 4. Руско Кулев Дянков
    • 5. Росица Николова Николова
    • 6. Петър Дончев Иванов
    • 7. Борислава Руменова Йовчева-Касабова
    • 8. Пламен Кирилов Георгиев
  • 2. НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ (ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ, ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ)
    • 1. Георги Атанасов Георгиев
    • 2. Красимир Димитров Русев
  • 3. Български национален съюз – НД
    • 1. Наум Асенов Наумов
    • 2. Росица Йорданова Николова
    • 3. Илиян Максимов Гигов
  • 4. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Таско Михайлов Ерменков
    • 2. Добрин Младенов Добрев
    • 3. Иван Маринов Борисов
    • 4. Румяна Антонова Балтова
    • 5. Йордан Андонов Мичев
    • 6. Таня Петрова Тодорова
    • 7. Димитър Павлов Ганчев
    • 8. Павлина Николова Русева
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Ивайло Иванов Хъневски
    • 2. Мариана Динкова Георгиева
    • 3. Пламен Цонев Петров
    • 4. Албена Людмилова Илиева
    • 5. Заличен
    • 6. Антон Георгиев Атанасов
    • 7. Георги Георгиев Георгиев
  • 6. ПП АБВ
    • 1. Милен Христов Христов
  • 7. АТАКА
    • 1. Николай Емилов Михов
    • 2. Весела Георгиева Хараланова
  • 8. КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА /ПП КОД/
    • 1. Людмила Йорданова Димитрова
    • 2. Светла Янкова Христова
    • 3. Росен Димитров Миланов
    • 4. Тихомир Христов Георгиев
  • 9. Движение за права и свободи - ДПС
    • 1. Ахмед Реджебов Ахмедов
    • 2. Ихсан Халил Хаккъ
    • 3. Хабибе Кязим Расим
    • 4. Денис Юнал Татар
    • 5. Севим Халилова Рамаданова
    • 6. Едис Рухиев Даудов
    • 7. Севгин Назъм Шукри
    • 8. Мехмед Реджеб Салим
  • 10. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Мартин Стефанов Обрешков
    • 2. Николай Стефанов Колев
    • 3. Доротея Георгиева Георгиева
  • 11. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Иво Борисов Димитров
    • 2. Огнян Досев Обрешков
    • 3. Нихат Ахмед Расим
    • 4. Милена Дачева Орешкова
    • 5. Деян Росенов Пейчев
    • 6. Мариела Георгиева Йорданова
    • 7. Юнуз Ахмед Хаккъ
    • 8. Деян Павлов Коларов
  • 12. ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Асен Денков Асенов
    • 2. Георги Станчев Георгиев
    • 3. Иван Колев Герджиков
    • 4. Мариян Йорданов Димитров
    • 5. Мариана Румянова Костадинова
  • 13. Движение ЗАЕДНО за промяна (Българска Социалдемокрация – Евролевица, Европейска Сигурност и Интеграция, Родолюбие 2000)
    • 1. ГЕНА ЦВЕТКОВА ВЕЛКОВСКА
    • 2. Цветан Димитров Стоянов
    • 3. Кънчо Иванов Куцаров
    • 4. Марко Иванов Иванов
  • 14. БНО
    • 1. Павлин Емилов Колев
    • 2. Гюлфие Сафидинова Имамова
    • 3. Диян Юлиянов Димов
    • 4. Боян Ванев Маринов
  • 15. ПП НАЦИЯ
    • 1. Трифон Асенов Трифонов
  • 16. ПП МИР
    • 1. Ирена Момчилова Парунева
    • 2. Емилия Цветанова Славова
    • 3. Николай Василев Милушев
  • 17. Граждани от Протеста
    • 1. Иванка Георгиева Теофилова
    • 2. Александър Борисов Благоев
  • 18. ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • 1. Симеон Панов Изворов
    • 2. Александра Неделчева Ненова
    • 3. Николай Димитров Димитров
    • 4. Инна Петрова Тошева
  • 19. ПП Глас Народен
    • 1. Маргарита Тинчева Иванова
    • 2. Андрей Петков Андреев
    • 3. Веселин Русев Спасов
  • 20. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Константин Стойков Илиев
    • 2. Виктор Бончев Николов
  • 21. ПП РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Димитър Цонев Стефанов
    • 2. Рейхан Ридван Вели
    • 3. Джейхан Ергюнов Хюсеинов
    • 4. Светлана Георгиева Василева
    • 5. Нигяр Мюзафер Рашид
    • 6. Сергей Даков Русев
    • 7. Сюзан Хюсеинова Исмаилова
    • 8. Заличен
  • 22. ПП ПРАВОТО
    • 1. МИХАИЛ ДОБРОМИРОВ СТОИЧКОВ
  • 23. ПП Благоденствие-Обединение-Градивност
    • 1. Любомир Цветанов Стоянов
    • 2. Стефан Симеонов Тошев
  • 24. ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
    • 1. Гюлер Ахмедова Мерданова
    • 2. Димитър Радев Димитров
    • 3. Даниела Николова Кушкова
    • 4. Вилма Борисова Ненова
    • 5. Димитър Николов Димитров
    • 6. Грета Йорданова Минчева
  • 25. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Селзан Севгин Ибрахим
    • 2. Борислав Атанасов Даскалов
  • 26. Политическа партия  ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Димитър Панайотов Енчев
    • 2. Емил Йорданов Кънев
    • 3. Поля Петрова Иванова
    • 4. Петър Иванов Димитров
    • 5. Димитър Здравков Ченков
  • 27. БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)
    • 1. Галина Панайотова Йорданова
    • 2. Димитър Милчев Димитров
  • 28. ГЕРБ-СДС
    • 1. Десислава Вълчева Атанасова
    • 2. Гюнай Хюсмен Хюсмен
    • 3. Галина Милкова Георгиева-Маринова
    • 4. Зоя Петрова Велкова
    • 5. Валентина Маркова Френкева-Белчева
    • 6. Владимир Димитров Димитров
    • 7. Красимир Димитров Христов
    • 8. Айдън Нихадов Шабанов
  • 29. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Драгомир Стефанов Петров
    • 2. Ива Митева Йорданова - Рупчева
    • 3. Георги Иванов Стефанов
    • 4. Ивайло Димов Димов
    • 5. Кремена Иванова Гройчева
    • 6. Мартин Василев Капралов
  • 30. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Николай Цонев Колев
    • 2. Заличен

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930 

Решения

  • № 264-НС / 05.04.2021

    относно: Обявяване на резултатите от гласуването в изборите за народни представители за Народно събрание на 04 април 2021 г., удостоверени въз основа на протоколите на СИК и ПСИК

  • № 263-НС / 04.04.2021

    относно: сигнал с вх. № 363/04.04.2021 от Адв. Диян Маринов Иванов от ПП „Републиканци за България“, постъпил в 17:19 часа и заведен във входящия регистър на жалбите и сигналите;

  • № 262-НС / 04.04.2021

    относно: жалба с вх. № 360/04.04.2021 г. от Коалиция „ГЕРБ - СДС“, постъпила в 16:40 часа и заведена във входящия регистър на жалбите и сигналите;

всички решения